Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szemét velem a barátnőm...

Nagyon szemét velem a barátnőm. Keresek új bnőt, vagy próbáljam meg h kedvesebb legyen?

Figyelt kérdés
Állandóan piszkál, amivel csak tud, de én tudom h viccel...ilyen a természete :S de már kezd nagyon idegesítő lenni. A szüleim egyszer nem engették, h átmenjek hozzá, pedig már nagyon vártuk, de mikor hallotta h nem megyek nagyon megsértődött. De miért? Nem én tehetek róla h szüleim nem engettek el! nem sokára kezdődik a suli...amivel csak tud, azzal biztosan piszkálni fog... szerintetek kicsit hanyagoljam, és nézzek körül kikkel érdemes barátkozni, vagy próbáljak mindent megtenni, mert alapjába véve, egy tartós barátság volt, a szemétkedések ellenére?! SZerintetek mit csináljak? L/17
2010. jan. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
gen lehet kicsit hanyagolni kéne,nekem is volt egy ilyen barátnőm és mindig megbocsátottam neki aztán egyszer csak átvettem a szokásait idióta lettem szal most elköltöztünk próbálok visszaváltozni...szal hanyagold nézz szét mások között és vigyázz ne vedd át ezt a csúnya szokását!!!!(17évesen akár a pasik között is szét nézhet:Dtudod legjobb haverod a pasid:D)na sok sikert!
2010. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hétig ne foglalkozz vele túl sokat(csak köszönj neki).Aztán 2 hét múlva,ha odajön hozzád,és kérdezgeti tőled,hogy mi történt,mi a bajod vele,akkor mondd meg neki az őszintét!Szerintem így a perfekt.És utána,ha azt akarja,hogy legyél újra a barátnője,akkor mondd neki,hogy csak úgy leszel újra a barátnője,ha nem piszkál tovább!És mondd meg neki,hogy 1 hétig próbaidőt kap,ha jól "teljesít" és nem piszkál,akkor a próbaidőnek vége,újra leszel a barátnője.De ha bármikor hibázik,akkor koptasd le.
2010. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D köszi a válszokat!! :)
2010. jan. 2. 12:38
 4/7 A kérdező kommentje:
eggyáltalán nem hiszem , hogy keresne... sőt tuti nem...ő ilyen..de azért reménykedni lehet...
2010. jan. 2. 16:55
 5/7 anonim válasza:
Nem lehetséges,hogy bennedd is van hiba???:0
2010. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én alapvetően lány létemre "nem tartok" annyi barátnőt, mert vagy túl komolytalan, vagy teljesen más nézeteink vannak, vagy túlságosan csitriként (nem akartam csúnya szót írni) viselkedik. persze senki sem lehet tökéletes, de a barátságnál számít az, hogy mennyire megértőek egymással szemben a felek, ide a tartós piszkálódás nagyon nem illik..

a Te barátnőd valószínűleg egy elkényeztetett valaki, akinek tényleg nincs más dolga mint piszkálni Téged..Nekem is volt ilyen barátnőm. leráztam 1 évre..most újból elkezdtünk beszélgetni, és picit mintha normálisabb lenne, de nem visszük túlzásba a kommunikációt.

Ilyen miatt megsértődni, amit írtál, ez a lehető legrosszabb...ugyanez volt nálam. nem szabad hagynod hogy elfajuljon, teljesen magáénak akar tudni, és itt most nem arra gondolok, hogy ferdehajlamú.

2010. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
húú, utolsó! nagyon szépen köszönöm a választ! :) teljesen igazad van!!! utolsó elötti, természetesen, mint mindenkiben, bennem is van egy rakatnyi hiba! :D de én egyszerűen ezt az egyet nem tom megérteni, hogy azért megsértődik,mert nem megyek át hozzá!?!!?? multkor meg elkezdi, h milyen bunkó vok, mert nem kérek bocsánatot. azért mert nem mentem át???!!! jó, egye-fene, bocsánatot kértem, de le s sz*rta! még most is utál... ha ilyen, én nem tudok vele mit kezdeni.... nektek mi a véleményetek?
2010. jan. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!