Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek Utrogestant kell/kelle...

Akiknek Utrogestant kell/kellett használni a ciklus második felében, hányat szemet használtatok?

Figyelt kérdés

Hanyadik napon kezdtétek el és mikor kellett abbahagyni? Gondolom az abbahagyás előtt mindenképp tesztelni kell. Ha nega a teszt, akkor aznap már nem is kell Utro, vagy fokozatosan kell leépíteni és aznap még 1-et kell használni és másnap abbahagyni?


Bocsi a sok kérdésért, de progesteron hiányom van, jövő héten megyek az eredménnyel a dokihoz. Gondolom Utro lesz, csak érdekel mire számítsak! :)


Köszi a válaszokat!!


2011. okt. 28. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. 4 hetes terhesen mentem a dokihoz ,mert ment 1 hónap szabira nyáron és akkor írt fel Utrot 2 sikertelen miatt...addig is csak a terhes vitamint kellett szedni terhesség előtt...mivel az uto sárgatest pótlás így ha nem vagy terhes még akkor nem hiszem adnának előbb ,de ha mégis akkor kúpot kérj ne a kapszulát a dokim mondta a kúp jobb én is azt kaptam a 12.hétig napi 3x1 majd csökkentették a 13.héttől ,mert akkor már termel annyit a szervezet...csökentésnél 3 naponta 2x1 majd 3 napig 1x1 de majd mondja a doki az adagot ugyis egyén válogatja.azért remélem segítettem :) sok sikert 22hetes 4napos
2011. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!