Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Adidas parfüm és kispárna a...

Adidas parfüm és kispárna a képünkkel. Szerintetek elég ez 20 szülinapra?

Figyelt kérdés
szerintetek fog neki örülni? Egyetemre járok így túl sok spórolt pénzem nincsen sajnos.
2014. jún. 5. 12:39
 1/9 A kérdező kommentje:

én tőle mindig nagyobb ajándékokat kapok. nem várom el de megveszi. ő már dolgozik egyébként.

Teljesen tanácstalan vagyok mit vegyek neki. ékszert nem nagyon hord. Hobbija a foci.

2014. jún. 5. 12:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy örülni fog neki!!Nem az számít mennyibe került hanem higy szívből adja az ember.tuti ajándék.
2014. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
esetleg parfüm helyett gondoltam márkásabb borotva szettre is.
2014. jún. 5. 13:16
 4/9 A kérdező kommentje:
azért nem csak pár 100 forintot szeretnék rá költeni de nem is 30 000 et.
2014. jún. 5. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha borotvát szeretnél vegyél azt de az akkor olyan legyen amit ő használ. Bár én maradnék a parfümnél sokkal tartósabb. 
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó kis ajándék:) Mondjuk én is inkább a parfüm mellett maradnék. Esetleg süthetnél is neki valami finomat mellé:)
2014. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem béna az ajándék, én húznám a szám, ha ilyet kapnék, tucatajándék és porfogó, nincs benne kreativitás.

Gondolkozz el jobbam, nincs-e valami, amire vágyik, valami különleges, de nem drága dolog. Ha pedig te készíted az ajándékot, azzal nem lőhetsz mellé.

Mivel 20. szülinap, és kevés a pénz, inkább vidd el valami szép helyre randizni, piknikezni.

Mellé egy apró, de mély jelentésű ajándék, süti/torta, és megvagy. :)

2014. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol igazat adok az előzőnek.

Nincs barátnőm, csak tetszik egy lány, és legalább két ötletem van így kapásból, hogy mit vennék neki - már persze ha adnánk egymásnak szülinapi ajándékot, de nem olyan a viszony. Egyik sem kerülne 5e Ft-nál többe.

Gondolkodj el, mit emlegetett mostanában? Ne csak tárgyakra fókuszálj, lehet ez színházjegy is amit adsz. Persze lehet az a parfüm is, ha nagyon feni már a fogát régóta, tehát nem magával azzal van baj, hogy egy parfümöt adsz.

Az már nem az igazi, ha kínból veszed neki.


A fényképes kispárnától én személy szerint falnak mennék. Akkor már inkább egy igényes keretbe rakd bele a képet.

De ez én vagyok.

Te ismered a barátodat, neked kellene, hogy ötleteid támadjanak.

Tanulság: ha valami eszedbe jut, akkor azt írd fel egy listára rögtön. Ha pedig valamit meglátsz, hogy "jaj, de jó lenne neki", akkor azt ott vedd meg, mert az alkalomkor csak elő kell húznia fiókból :D

2014. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos ő az a fajta aki mindent megvesz magának így nehéz. ti mit szoktatok venni ?
2014. jún. 6. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!