Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan hozzam fel anyának,...

Hogyan hozzam fel anyának, hogy fogamzásgátlót szeretnék szedni, ha nincsen jelenleg kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nem fekszem le minden éjszaka másik sráccal, eddig azzal az egy emberrel szexeltem, akibe szerelmes voltam. Most egyik haverommal feljött a téma, és nem lennék ellene. Többet nem akarunk egymástól. Saját magam miatt szeretném szedni. Nem kérek olyan kommenteket, hogy ri banc vagyok, mert nem vagyok az, a szexet igénylem, de nem feküdnék le ismeretlennel.
2014. jún. 13. 21:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Az attól függ hogy anyud hogy kezelné.
2014. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mikor együtt voltam még az exbarátommal, beszéltem vele erről, el is vitt volna orvoshoz, hogy vele beszéljük meg, csak erre nem került sor, mert vége lett a kapcsolatomnak.
2014. jún. 13. 21:20
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Hat mond el neki oszinten hogy mi van. Vagy esetleg csak azt hogy a biztonsag kedveer szeretnel gyogyszert szedni ha esetleg becsuszik egy fiu vagy valami akkor ne keljen o sem izguljon hogy mi lesz a lanyaval. De en mindenkepp azer az ovszert nem hagynam el tudod kulombozo nemi betegsegek miatt, nem stabil kapcsolatban eleg rizikos lenne ovszer nelkul meg ha jol ismered akkor is. Persze ez csak egy tanacs. 21\L
2014. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Légy öszinte!!tuti nem fog belőle ügyet csinálni.
2014. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedre nem tudok válaszolni, mert nem ismerem az anyukád, de én nem ajánlom a gyógyszert. Egyrészt nem véd meg a nemi betegségektől, lehet hogy te nem vagy ribi, de nem tudhatod, hogy a haverod kivel bújik ágyba.

Másrészt ezek a gyógyszerek rendkívül károsak, én 10 évig szedtem a gyógyszert, közte voltak több hónapos (éves) szünetek, mégis annyira elvékonyodott a méhnyálkahártyám, hogy két évvel ezelőtt letiltottak róla, hogy ha akarok még gyereket valaha, ne szedjem többé. ha nem megyek el időben az orvoshoz, ki tudja. szóval szerintem ne szedj gyógyszert, főleg ne alkalmi szex kedvéért.

2014. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy miért kell ehhez anyukád? Elmész orvoshoz és iratsz. Ennyi. Magánéleted része, hogy elintézd egyedül.
2014. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom azért kell, mert nincs saját fizetése és háromhavi adag az olcsóbb fajtából 7 ezer és valakinek ezt finanszírozni is kell ám
2014. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
mondd neki hogy vagy elvisz bogyot feliratni, vagy fiatal nagyi lesz :)
2014. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

"Légy öszinte!!tuti nem fog belőle ügyet csinálni."


Te ugyan azt a kérdést olvastad mint én. Konkrétan tini fejjel csak szex kapcsolatot akar, azért kell gyógyszer. Szerinted ebbe egy értelmes felnőtt beleegyezik?

2014. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Beszélj vele őszintén, és menjetek most orvoshoz.
2014. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!