Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék használni, csak túl sok fajta van és mindenki mást mond. Melyik ba legjobb? Injekció, tapasz, tabletta, stb.20 éves vagyok van komoly kapcsolatom csak nem akarom hogy a szüleim megtudlák hogy szedek valamit.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem ez a megfelő fórum, hogy eldöntsd mi lenne neked a megfelelő.

Menj el a dokidhoz, megvizsgál, elmondja, hogy milyen lehetőségeid vannak.

2009. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a tabletta a legmegfelelőbb, legpraktikusabb.

elmész egy nőgyógyászhoz, közlöd, hogy foggátlót szeretnél. ezek után végez egy általános nőgyógyászati vizsgálatot, majd beutal laborba vérvételre és vizeletvizsgálatra. akár már másnap reggel mehetsz is. ezek után kb 1 hét múlva megkapod a laboreredményt, és azzal visszafáradsz az orvoshoz, aki eldönti az eredmények alapján, hogy egyáltalán szedhetsz-e hormonkészítményt. ha igen, hurrá, felírja a tablettát. mivel elmúltál 14 éves, ezért a szüleidnek nem kell róla tudniuk, hogy fogamzásgátlót szedsz. bár nekem fura, hogy a komoly kapcsolat ellenére nem mered ezt felvállani legalább az édesanyád előtt. egyébként a szüleid sem most másztak le a falvédőről, sejtik, hogy egy komoly kapcsolat természetes velejárója a nemi élet.

2009. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tabletta, hüvelygyűrű de inkább beszéld meg egy nőgyógyásszal :D
2009. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van! nőgyógyásszal beszéld meg!
2009. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem tabletta, nőgyógyászhoz kéne fordulnod,ő majd alaposan emgvizsgál,és oylat ír fel neked,amitől nem pattogsz ki,nem hízol,stb,szoval a neked leg megfelelőbbet.

20évesen már egyedül is elmehetsz dokihoz,szüleid tutta nélkül..habár ennyi idősen már csak megértik a szülők,főleg ha komoly kapcsolatban vagy.

2009. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nem küldtek el semmilyen vizsgálatra, se vérvételre, mikor gyógyszert írattam, csak egy rákszűrést csinált a doki, mert akkor voltam először.

Azóta meg már nem is szedhetem a gyógyszert, mert trombózis-gyanús lettem...:S

2009. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!