Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Felnőttek! Ti mit...

Szülők, Felnőttek! Ti mit engednétek meg? (Folytatás lenn)

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom nagyon akar egy magassarkút. Ki is nézett magának egyet de én magasnak tartom , olyan 9 -10 cm lehet körülbelül. Azt mondta alkalmakra szeretné . De én akkor is kicsit korainak tartom 14 évesen egy ekkora sarokkal. Nincs igazam? Meg a lábat is tönkre teszi. Ti mit csinálnátok ebben a "helyzetben" ? Engedjem neki? :)
2014. jún. 19. 10:13
1 2
 1/16 ivilicious ***** válasza:
44%

Engedd. én is hordtam 14évesen. 16-17 évesen mindig,kivétel nélkül magassarkúban voltam, jó magasban. :D

már így 21 évesen kinőttem belőle, vagy mi,bár most 26.hetes terhes vagyok,azért nem is tudnám hordani, még ha akarnám sem :D

2014. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Ne engedd. Még nagyon korai ekkora sarkú cipő neki. 5-6 cm-es is megfelel alkalmakra.

Nem kell az ostoba többieket utánozni.

2014. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Én alkalmakra megengedném.
2014. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Alkalmakra engedném, aztán majd kiderül tud e egyáltalán menni benne.
2014. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Kövezzetek meg, de szerintem 10 centi egy 14 évesnek igen is túlzás. Nevetségesen fest.

6-7 centi még oké, de 10...

2014. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Én 13 évesen hordom.

Mondjuk

én nagyon pici vagyok.

2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Megengedném neki. Alkalmanként hordva nem teszi annyira tönkre a lábat, mint ha minden nap felvenné. Az meg biztos, hogy pár alkalom után kikészül tőle és többé nem akarja, hacsak nem fontosabb a külső megjelenés neki, mint a térdfájdalom és vádli izomláz, meg az, ahogy majd feltöri a lábát. De mindenki a saját kárán tanul, tőlem tipeghetne benne, ha ettől nagylánynak érzi magát.
2014. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, tudna-e menni benne, lehet, hogy kicsit nevetségessé tenné magát ekkora sarkakon. Egyébiránt nem aggódnék, én is magas sarkúban mentem az általános iskolai ballagásomra, és az bizony nem mostanában volt. Manapság már az a csoda, ha nem abortuszra megy egy 14 éves vagy nincs lila haja meg egy rakás piercingje. Ha alkalminak hazsnálja, nem fog tőle tönkremenni a lába, max megfájdul ha sokat áll vagy megy benne.
2014. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Úgy is fájni fog benne a lába, majd ő könyörög egy alacsonyabbért..
2014. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van egy 8 centis telitalpúm, ami eddig egyszer volt rajtam, de akkor egész nap... hát majd meghaltam benne... Ennél magasabbat el sem tudnék képzelni.

14 évesen maximum 6-7 centiig engednék, azt is csak alkalmakra és nem nagyon tűsarkút. :)


17L

2014. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!