Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha a barátnőmnek egy nála...

Gáz ha a barátnőmnek egy nála négy nappal idősebb fiú tetszik, de viszont egyel alatta jár? Mesélte nekem, hogy tetszik neki, jóba vannak és, hogy járna is vele de fél?

Figyelt kérdés
Mindig mondja nekem és nem tudok rá nagyon mit mondani. Mindig megkérdezi, hogy szerintem gáz-e. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
2014. jún. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Még ha egy évvel fiatalabb lenne nála, az sem lenne gáz, nemhogy így!
2014. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életben csak az a gáz, ha csak mások véleményére alapozunk, és a saját érzéseinket meg emiatt elnyomjuk.

Ha tetszik neki, összeillenek, jól megvannak, akkor nem az fog számítani, hogy van köztük 4 nap és hogy egy osztállyal alatta jár.

A ciki kategória nem itt kezdődik! Ugyan már! A ciki az, ha egy jó pasit elengedsz azért, mert "jaj vajon mások mit gondolnak". Kit érdekel más mit gondol? Nem az E.T. nevű földönkívülivel akar járni, hanem egy hús-vér fiúval, aki bejön neki és a fiúnak is bejön a lány. Hurrá és hajrá!

2014. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mitől fél?

Hogy megszólják?

Most akkor mások a fontosak vagy a srác?

Ha mások, akkor hagyja a fenébe, ha meg a srác a fontos, akkor pont nem érdekes, hogy alatta vagy felette jár egy évvel...

2014. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeknél a kérdéseknél mindig eszembe jut, hogy annak idején mi is mennyit tudtunk ilyeneken "problémázni". Így 30 felett azt mondom, hogy ez senkit nem érdekel meg lesz@rom,hogy XY mit gondol rólunk.

De arra tisztán emlékszem, hogy nálunk "gáz" volt olyan sráccal járni aki alattad járt.(mármint évfolyamban)

2014. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy hetedikes sráccal jártam, amikor nyolcadikos voltam. :)

Nem volt gáz. Soha, senkitől nem kaptam semmiféle rosszalló beszólást!

Ez 16 éve történt. :)

Jó emlékeim vannak.

2014. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki
2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 nap?semmi az.koztem es az első barátom közt 2 év s 10 nap volt.én 17,ő 19.
2014. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!