Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tudok csinalni most...

Mit tudok csinalni most vasárnap Budapesten 9 es 12 éves lányokkal? Ötletek?

Figyelt kérdés
Állatkertben, csodakplotajaban, tropicariumban voltunk. Plázában nem akarom az egesz napot tölteni. Kopaszi gatra kinezunk kicsit.
2014. jún. 20. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Libegő? Én nemrég találkoztam vele, hogy egyáltalán létezik ilyen, és én nagyon szívesen kipróbálnám.

Esetleg egy biciklis túra Budapesten, a végcél pedig valamelyik park, ahol piknikeztek. :)

2014. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Libegő jó ötlet
2014. jún. 20. 09:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Bicikli nem jo mert terhes vagyok, nem enged az orvos.
2014. jún. 20. 10:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam egy kedves valaszolotol privátban!


YELLOWBIRD

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: ma 10:43

Az üzenet oka: A kérdés: Mit tudok csinalni most vasárnap Budapesten 9 es 12 éves lányokkal? Ötletek?

Az üzenet szövege: Miert kellett ennyi gyermeket a vilagra hozni,ha nem tudsz mit csinalni veluk? Ezt most minden rosszindulat nelkul kerdezem. Komolyan.



Tévedésben vagy! Tudok mit kezdeni veluk. Csak nem Pesten lakunk es havi egyszer megy az rgesz csalad mas okok miatt, es ertrlmes szórakoztató programot szeretnek veluk csinalni, ameddig varjuk a férjemet. Es ehhez kertem ötleteket!


Szanalmas vagy!

2014. jún. 20. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Még jó hogy minden rosszindulat nélkül kérdi :D


A Libegő tényleg jó, felmentek, Erzsébet kilátó, nincs messze onnan a Gyermekvasút állomása sem, azzal elmentek a Normafához, el is megy a nap :)

2014. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg is győztetek. Ha vkinek van még ötlete akkor szivesen fogadom, mert ezenkivul még 2 alkalom lesz, amikor megyunk Budapestre.
2014. jún. 20. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a múzeumokra rávehetők, akkor Közlekedési Múzeum.

Vasúttörténeti park

Margitsziget - nagyon jó lett a zenélő szökőkút, több alkalommal és érdemes megnézni!meghallgatni mert nem ugyanaz a műsor, esetleg BKV-hajózással egybekötve

Eleven Park

2014. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Láthatatlan kiállítás. :)
2014. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végül libegőztunk. Nagyon jó élmény volt neki. Atsetaltunk Normafához. Ott ettek. Delutan pedig Vaci utca séta, neptancosokat neztuk meg. Megcsodáltam a belvarosban az oriaskereket. Koszonom a tippeket.


Legkozelebb felulunk az oriaskerekre is.

2014. jún. 23. 08:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Láthatatlan kiállítás lesz legkozelebb a masik program.
2014. jún. 23. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!