Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten keresnék olyan...

Budapesten keresnék olyan bababoltot ahol nem baromi drága minden . Esetleg vasárnap is nyitva vannak. Első babás vagyok, szeretnék aránylag mindent egy helyen megvenni?

Figyelt kérdés

Elefánit már néztem a neten (árakat nem tudnak irni ) .

A soroksári uti outletre godoltam még , tapasztalatok az üzletről ?

Segitségeteket köszönöm. Szép napot és babavárást mindenkinek :-))))


2009. jún. 28. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia én is az előttem lévőt ajánlanám! bár vasárnap és hétfőn nincsenek nyitva, de nagyon megéri.

Esetleg még a Kati bababolt Vecsésen, ha nem esik túl messze, de ez is tényleg megéri (van aki sokkal messzebbről jön ide)Vele időpontot is lehet egyeztetni, ahogy nektek jobb

2009. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mária Bababolt, Visegrádi u. 25. Elég nagy bababolt, és az árai szerintem nagyon jók. Van webáruháza is, meg tudod nézni vásárlás előtt. Hétvégén is nyitva vannak este 6-ig.

www.bebibolt.hu

A másik, amit tudnék ajánlani, az a Baby Outlet a Soroksári úton. Nagyon jó akciókat, leárazásokat lehet kifogni. Mi 14000 Ft helyett 7000 Ft-ért vettünk itt egy Brendonos kiságyat, ami azért volt leárazva, mert gyantafoltos volt az egyik rács egy 6 cm-es részen.

www.babyoutlet.hu

2009. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A [link] szerintem is szuper, mi is több mindent vettünk már ott.

Még ezt szeretem:

[link]

2009. jún. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak most néztem meg, hogy miket írtak az elsők :)

Ha már ennyien írjuk, érdemes megnézni, nem?

2009. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!