Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan döntenétek,...

Szülők! Ti hogyan döntenétek, ha a 16 éves lányotok külföldre menne nyaralni egy 22 éves pasival? (lentebb)

Figyelt kérdés
Az lenne a helyzet hogy megismerkedett egy 22 éves gazdag palival, és 3 hétre mennének Olaszországba, valami hajóra, azt mondja a csávó apjáé. Ti hogy döntenétek? Elengednétek? Vagy egy hónapja ismerik egymást, szóval nem tudom. Azt sem mondta hogy járnak-e egyáltalán.
2014. jún. 20. 20:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a veszélye?

Nézzük...

Ha valami sötét ügyben van benne (akár család által, akár egyedül), azt nem hiszem, hogy 1 hónapos ismeretség után az orrodra kötné.

Mit csinálsz, ha kint lekapcsolnak a rendőrök, vagy más bűnüldöző szervek?

Vagy ha elad prostinak, vagy összevesztek és közli, hogy akkor menj haza úgy, ahogy tudsz, vagy megkér, hogy vigyél haza pár gr drogot, mert "úgyse bukhatsz le, el van intézve minden, átengednek a kapuknál".


Gondolom te vagy a lány és úgy érzed, hogy már nagyon jól ismered, de ez nem így van...

Persze, lehet, hogy tényleg rendes és nincs vele semmi baj...

2014. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ahogy a 21-es mondta, lehet hogy nincs vele semmi baj, meg rendes, de ilyen dolgoknál a legrosszabbra (is) kell gondolni!

A kérdésedből nem, de a válaszaidból nagyon kitűnik, hogy te vagy a lány. Ez nem feltétlenül baj, de attól hogy itt megkérdezed, úgysem tudod meggyőzni a szüleidet. Mire számítottál? Hogy majd vadidegenek azt mondják hogy persze, simán, te megmutatod anyucinak, és ő majd ezek a vélemények alapján azt monja: "Jól van, mehetsz!"???:O

Ha lenne egy lányom biztos hogy NEM ENGEDNÉM EL, azok az okok miatt, amit már előttem is felsoroltak:

1.Még csak 1 hónapja ismeritek egymást!

2. "Valami hajóra, azt mondja a csávó apjáé" hát hogyha ilyen pontosan tudom hogy hova mennének, biztos elengedném, de komolyan!! -_-

3. Ki tudja, mi a valódi oka, hogy elhívott....

4. Külföldre??? :O Még egy szomszéd településre is alig engedném el a lányomat(ha lenne), egy éjszakára egy idegen pasival, nemhogy külföldre!

Szóval NEM, nem engedném el, és én se mennék a fejemtől, ha elhívnának.

2014. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!