Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15/f vagyok, milyen szórakozóh...

15/f vagyok, milyen szórakozóhelyekre mehetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kigyúrva (vékony vagyok, gyenge nem), és a pávaság is távol áll tőlem (még a hajam sincs felnyírva).


Akik leakarnának szólni, hogy ebben a korban mást kéne, stb. azoknak: A szüleim mondják, hogy mennyek már el itthonról, direkt elkezdték megkeseríteni a napjaim (nem depizésből mondom).



2014. jún. 22. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Szia én szerintem discoba semmiképpen ez nem azért mert nem vagy kigyurva vagy stb ... hanem már mindenhol 18 karika van . amit mi anno betudtunk lógni mostmár nem lehet . de koncertre simán elmehetsz .meg olyan jó kis helyek vannak most nyáron ahova beengednek .
2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Meg olyan jó kis helyek vannak most nyáron ahova beengednek." Írnál pár konkrétumot? (Pesten)
2014. jún. 22. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Barátaiddal miért nem szerveztek programokat? Szerintem a szüleid nem feltétlenül arra gondoltak, hogy discoznod kéne, hanem inkább strand, mozi ilyen helyekre elmenni kicsit jól érezni magad.

Amúgy van jó pár hely ahova tuti beengednek pl.: mozi, strand, aquapark, múzeum, színház, állatkert stb. És ez mind van Pesten.

2014. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az éjszakai életre gondoltál, akkor pedig üljetek be a barátaiddal valami csendes kis kocsmába, beszlégetssetek egy egy sör fölött, vagy esetleg idősebbekkel elmehetsz felfedezni a szórakozóhelyeket, olyanokkal, akik gyakrabban megfordulnak ott.
2014. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szórakozó helyek közül melyiket ajánlanátok? Mert annyi velem egykorú ismerősöm van (csak ismerős nem barát), aki ilyen helyre megy.

Szóval olyat írjatok ahol a leggyakrabban vannak 15 év körüliek.

2014. jún. 22. 20:07
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Házibulik. A 18 alattiak legkedveltebb "játszótere".


Ha szórakozóhelyre vágysz, ott a Zöld Pardon. A szüleiddel csinálsz egy ZP kártyát, amivel majd mindig be és ki kell csekkolnod a bejáratnál, aztán mehet a móka.

Ha nagyon nagy mákod van, lány ismerősökkel be tudsz lógni néhány discoba. Konkrétumot nem tudok mondani, és security válogatja, bejön -e a dolog. Ha lányokkal vagy, sokkal engedékenyebbek a bejáratnál.


A hajad, vagy az, hogy mennyire vagy páwa, nem számít. Öltözz jól, ne pont a dresscode-on szívd meg a dolgot, legyél ápolt, és kész.

Nem kell köldökig kivágott póló, se AirMax, öltözhetsz normálisan, csak ne tűnj ki nagyon a tömegből. Ha lesz alkalmad, egyszer nézd meg hogyan öltözködnek a bulizó fiatalok. Nem sok páwát szoktam látni közöttük.


Rengeteg szórakozóhely van egyébként, ahol 16 a korhatár, az ilyen helyekre könnyebben be tudnál lógni.

2014. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érkezési sorrendben lettek egyre hasznosabbak a válaszok, nincs több kérdésem.
2014. jún. 23. 01:32
 8/11 anonim ***** válasza:
vannak ezek a take a break, fuck the system, lights off, rave your life,stb... bulik mindig más szórakozóhelyen, amik 16-osak, itt sok veled egyidős van.
2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy milyen stílusod van. Én 14-évesen koncertekre járok (FEZEN, Rockmaraton). Disco-ba amúgy se nagyon járj, mert ott nagyjából annyi az egész, hogy drogoznak, isznak, aztán fetrengenek a ssaját hányásukban. Hát aki ezt élvzi, annak gratulálok.

De az igaz, hogy nem feltétlenül kell ilyen heylekre menni, a barátaiddal is elmehetsz moziba, stb stb

2014. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Már nem azért, de a rock koncerteken is isznak, drogoznak, és hánynak. :)

Mindenhol találsz felelőtlen, össze-vissza narkózó embereket.

2014. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!