Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tapasztalt anyukák válaszát...

Tapasztalt anyukák válaszát várom! 14 éves lányom azt szeretné, ha itt aludna a barátja! Engedjek?

Figyelt kérdés
Lassacskán üti a 15. évét.Barátjával szokott itthon mutatkozni, akkor sem valami túl sokat.Néha szemtelen és makacs, de nem akarom, hogy úgy nézzen rám, mint egy gonosz anyára.Itt a felvételi, suli, tanulás,és már fiúzik.Egyáltalán normális ez?Engedjek neki?Persze minket nem rakhat ki.5 hónapja vannak együtt.
2010. jan. 5. 13:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Unokatesóm 17 éves és a tesójával épp azon szörnyülködtünk, hogy már ottalhat a barátjánál. Akkor szerinted???
2010. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Én nem engedném, ne haragudj de még csak általános sulis ha jól veszem ki a leírtakból.

Szerintem még korai, én az enyémnek biztosan nem engedném meg.

De nem vagyunk egyformák, minden esetre ez a véleményem.

2010. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%

inkább a fiú aludjon ott nálatok, mint a lányotok ne legyen otthon és azt se tudjátok hol van, mi van vele

szerintem bizonyos keretek között (megbeszélve, hogy pl egy hónapban hányszor alhat ott stb) nyugodtan meg lehet nekik engedni, nem csinálnak semmi olyat, amit amúgy nem tennének meg és legalább otthon van, nem csavarog

2010. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Én engedném, hisz lefeküdni nappal is lefekhetnek egymással, és szerintem 14évesen nem akkor akarják ezt megtenni mikor Te is otthon vagy. Jobb az ilyet megengedni, nagyobb lesz a bizalom, és ettől nem lesz könnyűvérű. Gondolom csak arra vágynak hogy együtt keljenek fel:)
2010. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

én kb ennyi voltam amikor először aludt nálunk a barátom

együtt alvás nem egyenlő lefekvés

biztosan jó pont lenne hogy bízol benne

megbeszélhetnétek a határokat rájuk vonatkozólag

addig jó még "szem előtt vannak"

inkább a pasi jöjjön mint ő menjen

lefeküdni nem csak este lehet ha akarják meg fogják oldani -hidd el

én ezt felnőve a másik oldal védelmében írom

2010. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én csak is úgy egyezek bele, hogy ha a fiú alszik itt.Lányommal megbeszélünk szinte mindent, és azt is, hogy nincs egy ágyba alvás,és hancúrozás.Azt hiszem fogta az adást.Nagyon gondolkozok, hogy megengedjem e.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 5. 13:55
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ez tényleg nehéz kérdés, de ahogy olvasom a kérdésedet egyből eszembe jut, hogy vajon mi a jobb? Engedni hogy ott aludjon vagy hogy pl. egy autóban feküdjön le a barátjával? AZ az igazság hogy ennyi idős korban már ha le akarnak egymással feküdni úgyis megteszik, csak nem az ágyban. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy simán meg kell engedni, de ha tiltod mennek máshová. Ameddig pedig otthon van biztonságban tudod. Én azért elejtenék egy beszélgetést a védekezésről, csak hogy ő is érezze hogy te is voltál fiatal és nem vagy hülye :))
2010. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányom 16 éves.Lassan egy éve van együtt a barátjával.Decemberben van a szülinapja akkor engedtem meg először hogy itt akudjon a barátja azóta 3* aludtak együtt.De csal alvás volt.Mi mindent megbeszéltünk 3-an ő a fiú és én.Mindent tisztáztunk.annyit kértem tőlük addig várjanak amíg íratunk gyógyszert.Megigérték,és be is tartották.Ha nem így lett volna akkor tudják mi a következmény.Határozottan kell elmondani az álláspontodat.Ha mindent tisztáztok,és az igéreteket betartják,akkor fognak benned bízni.Ez a dolog lényege.Persze minden egyén függő,ez is.
2010. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hogy vegyem rá a lányomra, hogy ilyen dolgokról beszélgessen velem?Azért ilyen dolgokrol em szoktunk beszélgetni.Csak meg említettem, hogy nem lenne jó, ha hancúrozás lenne belőle, és hogy forduljon hozzám bizalommal, mert segíteni szeretnék neki.Alig bírt végig hallgatni.
2010. jan. 5. 14:07
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Itt a hiba: "Azért ilyen dolgokrol em szoktunk beszélgetni"
2010. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!