Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha anyukátok...

Mit szólnátok ha anyukátok azt mondaná h szeretné ha majd egyszer ki akarod probálni a cigit, a dohányos apukáddal probáld majd?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tok jo.

Az uncsitesom nevelte ilyen felvilagosult stilusban a lanyat. Mondta, ha ki akarja probalni (drogot) akkor inkabb vele, otthon tegyek, biztonsagban. Megtortent, a csaj tul van rajta, azota felnott es normalis. Mindenki hepi :)

2011. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elrettentésnek jó. :D
2011. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

DE NE PRÓBÁLD KI!!!!

Én is csak "kipróbáltam", és évek múlva iszonyatosan nehezen tettem le...

2011. júl. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát,én még 4 éves voltam,amikor anyum azt mondta:szívjak bele a cigibe.Tudta,hogy utána percekig köhécselni fogok.azért tette,hogy megmutassa,egyáltalán nem jó dolog(bár óő is cigizik)
2011. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó. :)

Nekem nem cigiznek a szüleim, így azt mondták, ha akarom, próbáljam ki, csak ne szokjak rá. :D

2011. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Arra jó,hogy vele probáld ki,és megijesszen. De mivan ha nem izlik??

Figy,ha azt tervezed hogy soha az életben nem cigizel,még proba se akkor ne fogadd el az ajánlatot.

De ha tudod ,hogy egyszer ugyis kifogod probálni ,akkor pedig nemrossz ajánlat.

döntsd el te.

2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem az h rám akarja beszélni h nekem ki kell probálni csak felajánltta egy pár hónapja és nekem olyan meglepő vt. Am csomó velem egykorú, sőt még fiatalabb is cigizik és amugy se szereték rászokni, meg egyébkéntis mindig az vt/ és az is a célom h kitünjek a tömegből. :D
2011. júl. 14. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:
és mit szólsz ahhoz, hogy anyum azt kéri, ha füvezni akarok, akkor vagy a bátyámat vagy apámat kérjem meg hogy szerezzenek, mert ők biztosan olyan helyeket tudnak ahol tiszta :D:D:D (félreértés ne essék, nem füvezik egyik sem, és a társaságuk sem)
2012. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!