Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti 14 éves lányotoknak...

A ti 14 éves lányotoknak mikor kell/kéne haza mennie?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
nyáron kilencre.
2014. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Én most vagyok 15 éves. Leginkább addig, amíg világos van odakint. Suliidőben 7-ig, télen olyan 5-6 óra körül kellett hazaérnem. Nyáron 8-9 óra körül. Ha valamilyen program van, konkrétan bulizni nem járok, de ha a suliban van ilyesmi, évfolyam/osztály buli akkor a végéig maradhatok, de telefonálnom kell és eljönnek értem. Barátnőkkel is ez a helyzet, ott is aludhatok náluk, de egyedül nem mászkálhatok késő este.
2014. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne olyan korán? Bár én fiú vagyok, de ha átmegyek egy barátomhoz akkor már 12 éves korom óta 9 körül jövök haza illetve hoznak haza. Most 16 éves vagyok, ha bemegyünk a városba, akkor utolsó hévvel haza kell jönnöm, az 0:12-re ér ide. Ha ne adj isten nem érném el akkor meg apukám, bár nagy cöcögések közepette de értem jönne.
2014. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi úgy beszéltük meg, hogy 9 - 9:30 körül jöjjön Haza, míg világos van, legkésőbb este tíz, de akkor szóljon, ha késik. Be szokta tartani, így nincs szükség szankciókra. Városi rendezvénykor kiengedtük éjjel kettőig, éjfélkor volt tűzijáték, előtte koncertek, utána buli. Mi is kint voltuk, csak ő a barátaival, meg mi is a saját társaságunkkal. Megbeszéltük, hogy kettőkor hol találkozunk, ott volt.
2014. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
A nyári szünetben legkésőbb 9-re. Volt, hogy párszor késett, de olyankor előtte mindig rám telefonált.
2014. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha egy pajtimnál vagyok, akkor 7 körül jön értem anyu, mert addig dolgozik.

Ha faluban biciklizek, akkor sötétedésig(pontosabban, amíg látom magam előtt az utat) kint lehetek.

Egyébként nem járok máshova, mert...Hova járnék? :D


14/L

2014. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Nincs konkrét megbeszélt időpont,de azért 8/fél 9 körül haza kell érnem.

Ha egy buliba megyek,akkor pedig éjfél/fél egy,attól függ,a legközelebbi barátnőim meddig maradnak.

Érzem,a buliért le fogtok pontozni,de nem érdekel,ismerem magam,tudom mi a határ,a többi nem érdekel.

14/L

2014. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én 15 éves vagyok és hát,ez nálam változó. Általában max 8ra magamtól is hazajövök. De megesik néha azis hogy 10-11ig kint vagyok. Anyuéknak nem is azzal szokott bajuk lenni,ha későn érek haza (mivel nem is igazán szoktam későn hazaérni) hanem ha nem a megbeszélt időpontra jövök..

Nyáron pl. amikor nem itthonalszom hanem mondjuk egyik barátnőmnél akkor megesett már az is hogy éjfélkor indultunk el valamerre:D Persze,ez nagyonnagyon ritka,sőt,az is hogy 11re érjek haza. Úgy 90%ban 8kor már itthonvagyok:)

2014. jún. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15 vagyok, 9re kell itthon lennem, és akkor itthon is vagyok, de ha tovább szeretnék maradni, akkor hazaszólok és ha nagyon késő van már, értemjönnek :) általában csak a barátnőimmel vagyok, bennük megbíznak a szüleim
2014. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
15 vagyok de mar tavaly is elengedtek mindenhova es volt hogy sötetedesre de altalaban fel kellett hívnom anyut/aput es amikor akartam ertemjöttek.
2014. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!