Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy a 15 éves...

Normális, hogy a 15 éves lányom a földön fekszik napközben?

Figyelt kérdés
Ha TV-t néz, vagy telefonozik mindig a földön fekszik. Ráadásul mindig az ágy mellett. Csak este fekszik be az ágyba.
2014. jún. 30. 13:36
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha neki úgy kényelmes, akkor igen.


(Egyébként az emberi testnek a legjobb ülő/fekvő alkalmatosság a keményeb anyagból készült székek/ágyak, nem terhelik a derekat.)

2014. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Fel fog fázni.
2014. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nincs semmi gond.Én felnőtt vagyok két gyerekkel,és én is szoktam földön fekve filmet nézni,van szőnyeg,párna,egyszerűen kényelmes.

Ott érzi jól magát. Ennyi.

2014. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtató. Érdekes de még soha nem fázott fel...
2014. jún. 30. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne lenne normális?
2014. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
20 évvel ezelőtt én is mindig a földön ültem és az ágynak támaszkodtam. Így volt kényelmes. 35 évesen már az ágyon ülök. :-)
2014. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen en is sokszor fekudtem a foldre.na de inkabb a szonyegre.:-)
2014. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyémántlány ***** válasza:

Ott van a hatalmas íróasztalom, de én mindig a szőnyegen fekve tanulok.

Kanapénk is van, de TV-t nézni is a padlóról szoktam, egy párnán ülve. Így kényelmes.

Teljesen normális, csak tényleg oda kell figyelni, hogy szőnyeg, vagy párna legyen azért alatta!

2014. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi. Én is egy ideig a földön ülve filmeztem/tanultam a konvektornak dőlve ráadásul.:D Talán egy éve 'szoktam vissza' az ágyra, majd az íróasztalhoz.

Nincs miért aggódnod, ha megkérdeznéd tőle is, tuti azt mondaná, hogy azért mert ott kénylmes.:)

17/L

2014. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!