Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyi alkoholt...

Kamaszok, ti mennyi alkoholt fogyasztotok a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn isztok és miket, mennyit? Nemet is írjatok, köszi!

2014. júl. 5. 00:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%

Semmit. :)

15L

2014. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
57%

Heti 1x, max 2x elmegyünk sörözni. Akkor 4-5-6 sör meg majdnem ennyi feles. Attól függően, meddig maradunk.

Most a focimeccsek alatt is 1-2 sör lemegy.


Fiú

2014. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
73%
Semmit.16/L
2014. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%

csak néha,ha buli van.szerintem legközelebb max a táborban fogok.

lány vagyok

2014. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
44%

Amennyit suliközben is hétvégente. Nem tudom mi változna, csak azért mert nyár van? :) Mondjuk nálunk nincs lehetőség hétköznap bulizásra, szóval akkor ivászat sincs. Maximum 1-2 pohár bor, vagy vodka-energiaital (igen, veszélyes, tudom) valahol. De hétköznap ennél több sosem. Hétvégén azért megszalad, de ismerem a határaimat.


17L

2014. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
Semennyit, mondjuk egészségi állapot miatt nem is lehet (nyugi, nem terhes vagyok, hanem epilepsziás, egy kis pia is hazavágná az idegrendszerem...).
2014. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok, 17(lassan18)/L
2014. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%

Hát én egész szünet alatt csak múlt hétvégén ittam, akkor is csak azért mert egy jó barátomnak a szülinapja volt és rengetegen összegyűltünk megünnepelni. Elég 'szépre' sikeredett az este, mindenki többet ivott a kelleténél...Ha jól tudom volt whisky, vodka, jéger és rengeteg pálinka.:D

Ezen kívül bulizni nem igazán járok már, inkább a szokásos kis társaságból valakinél összegyűlünk iszogatni(de ilyen is régen volt már) általában 4-5 ember, 2-4 bor, pár doboz sör, 1 üveg portorico/vodka vagy esetleg whisky.

17/L

2014. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
43%

Úgy 3-4 alkalommal volt eddig valami, azthittem egész nyáron holtrészegen fogon támolyogni, aztán nincs hozzá kedvem:) Azzal a pár alkalommal se ittam olyan sokat max 3-4 whisky kóla volt a legdurvább, de ilyen időben eléggé megcsapott.


Meló miatt időm sincs...:D

2014. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%

Hat en a ballagasomkor ittam egy keveset. Nem voltam utana reszeg,tudtam a merteket.


Multkor meg,4-5 korty martini lement.mert az egyik srac szerelmet vallott...a Facebookon. Zsir!

15/L

2014. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!