Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szólhatnak érte az Iskolában?

Szólhatnak érte az Iskolában?

Figyelt kérdés
A fiamnak van egy fülbevalója,és nem tetszik a tanárának,azt mondja vegye ki.De nem szeretnénk,ráadásúl Karácsonyra kapta,nem is volt olcsó,meg neki is tetszik.Mit tegyek?
2010. jan. 6. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha a házirend nem tiltja akkor nem kell kiszednie.

A fiam o.társainak is van pedig még csak 4.-es.

De tudod milyenek a tanárok, ha nekik nem tetszik valaki az tök mindegy mit visel, mi van rajta...

2010. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom mi a baja az o.főnek ezzel..

Szerintem semmi baj vele, ha nem feltűnő, meg nem 3 centis kő van benne..hanem egy kis szolid és fiús.

2010. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Valószínű valami begyöpösödött tanárról van szó.Egy van neki fülbevaló?Rövid a haja a fiadnak?
2010. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ja, kérd el a házirendet, és olvasd el, amennyiben nincsen benne, hogy fiúk nem viselhetnek fülbevalót egy szava sem lehet!
2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem szólhatnak!Miért a lányokkal is kivetetik a fülbevalót? Majd ha az iskolai szabályzatban bent lesz,hogy a diákok nem hordhatnak fülbevalót,na akkor ok. :)
2010. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom merrefele laktok de én ajkán tanulok és itt nincs ilyen hogy nem lehet..az egy dolog azt mondja tanár hogy vedd ki...kiveszik aztán visszateszik..elvileg nem szolhat érte..szerintem a házirend a legjobb megoldás..nézd meg(:14/L
2010. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

semmi köze hozzá, hogy milyen ékszert visel a fiad... én visszaszólnék a helyében, h nekem meg nem tetszik a nyaklánca, vagy a karórája, stb.

jóhogy nem már elmegy hozzátok és kiválogatja a gyerek következő napi ruhaösszeállítását... beszélj azzal a tanárral!

Az én öcsémnek hosszú haja van, már vagy 4-5 éve növeszti. Most került el gimibe, ahol az egyik tanárnője minden áron le akarja vágatni vele...hát még a kis f...szomat! Mi közük hozzá, hogy egy fiatal srácnak mi tetszik, hogy mi a stílusa? Inkább azokat a kis emo hulladékokat zaklatnák, de neeem, azok nézhetnek ki úgy, mint akik most jöttek a Naboo bolygórol...

2010. jan. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy vagyok,

nálunk még oviba is volt egy kis milliomos gyerek akinek már 4 évesen aranylánc és fülbevalója volt. Kicsit durva, de az ovónők nem szóltak érte. :)

2010. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
30%
hogy lehet egy fiúnak fülbevalója én sose fogom megérteni. Én meghagyom a fülbevalót a lányoknak a fene aki fiú létére átlövetné a fülét..
2010. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólhatnak érte
2010. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!