Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sürgős! Miről beszélgessek az...

Sürgős! Miről beszélgessek az iskolában a többiekkel? (Légyszi segìtsetek! )

Figyelt kérdés

A többiek csöndben vannak, és semmiről nem beszélnek.


A másik részük meg csak semmi dolgokról beszélnek és értelmetlen poénokon röhögnek.


Új osztályban vagyok. Ezért van ez a kérdés.


2011. szept. 8. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

bármiről ne márez komoly???Zene,film,vicc,foci,vagy bármi sport ha fiú vagy ha lány......

Bár én elég beszédes típus vagyok de nem hiszem ogy nem lehet csak úgy valamiről beszélgetni???Menj oda hallgasd mit beszélnek és szólj hozzá nem hiszem hogy olyan nagy filozófiákról beszéélhetnek egyik társaságban sem ahová ne tudnál közbeszólni.....Sok sikert és kitatást

2011. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem nem ő nem tud beszélni hanem a többiek,na mindegy.

Szerintem kezdj el közeledni hozzájuk,hogy hova jártak,sportolnake stb és ezekből tök simán kialakulhat egy beszélgetés.Bár itt is van 1-2 lány akivel nem tudok beszélni,mert mindent leärsznak és kinek van kedve olyannal beszélgetni akinek életkedve nincsen?!

2011. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenről!!pl.:

ha lány vagy:-divat, fiúk(ki helyes ki nem), sztárok,pletyka ilyesmi

ha fiú : sport, lányok nemtom ilyenek :)

2011. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!