Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy győzzem meg anyut? SŰRGŐS!

Hogy győzzem meg anyut? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és a barátomnak holnap lesz a szülinapja.A gond ott kezdődik,hogy nem lakunk jelenleg egy városban,130 km a táv,az a város közel áll az egész családomhoz,mert anyukám kiskorában ott élt,meg most is rengeteg rokonom lakik ott.A barátom is az unokatestvérem legjobb barátja.Na szóval,a barátom barátaival nagyon jóba vagyok,és most mondták,hogy nagyon nagy meglepetés lenne,ha felmennék abba a városba,úgy,hogy a barátom nem tudja.Amúgy csak egy fél napról lenne szó,sőt még annyiról sem,mert a buszon 16:20-kor indulna és 19:20-ra érne be,elmennénk moziba meg mekibe.szombaton reggel 6-kor pedig jönnék a barátommal le az én városomba,mert ezt már megbeszéltem anyuval is,hogy a barátom itt alszik a hétvégén,persze erről tud a barátom is.Szóval,ha megszöknék azt sem venné észre,mert mondhatnám,hogy egy barátnőmnél alszom,bár ezt nem merném megcsinálni.Szerintek mit tegyek,szinte tuti,hogy nem fog elengedni.

2014. júl. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha azt megengedik, hogy nálad aludjon, azt miért nem, hogy te menj hozzá?
2014. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén?! Én sem tudom.
2014. júl. 10. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén kérdezed meg. Mond el milyen sokat jelentene ez neked és a meglepetés a barátodnak is.Ha olyan jó fej hogy ottaludhat a barátod,akkor ez sem gond (feltéve ha neked is van hol aludni abban a városban,ismeri a barátod szüleit(vagy azt akinél alszol) és felhívod időközönként)
2014. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondtam annak idején hogy a "barátnőmnél" alszom. Nagyon sokszor csináltam, és sose derült ki. Viszont nem ajánlom. Próbálj inkább beszélni édesanyáddal a dologról.


Nekem megvolt rá az okom miért kerültem meg az egyenes beszédet, de nem azt veszem ki az írásodból hogy téged mindentől tiltanak ami pasikkal kapcsolatos...

2014. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meséld el a végkimenetelt.
2014. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elengedett,és nagyon jó volt az egész,a barátom konkrétan fél órán keresztül zokogott,annyira meghatódott,nagyon szeret engem és persze én is őt.Amúgy köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!