Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le ezt a...

Hogyan győzzem le ezt a beidegződést? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Vannak emberek akik mostanában nem kedvelnek(régen bírtak, vmiért megváltoztam rosszra, aztán most 'visszatértem') Szal próbáljak beszélni velük vagy ne(némelyikre ráírni nem merek fb-n mert 'ugyan mit gondol majd'. mert ugye nem nagyon beszéltem velük(sokszor önhibámon kívül pattintottam le őket) Aztán fel akarom venni velük a kapcsit. Ki mit tanácsol?

2012. aug. 29. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Elolvastam kétszer, de annyira zagyva, hogy nem is értem. Első tanácsom: írd le érthetően a problémádat! Ez a bírtak-lepattantak-ráírtak teljesen követhetetlen.
2012. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

A kapcsi szót felejtsd el, na meg azt is, hogy ki mit gondol...


Mi a sürgős ezen? Get a life.

2012. aug. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2x átfogalmaztam szal azért volt ilyen zagyva. szóval h győzzem le azt a gondolatot h cikis lenne ráírni olyanra akivel megromlott a viszonyom?
2012. aug. 30. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Hát talán inkább köszönj és mosolyogj rájuk, majd pedig kezdj beszélgetni velük. Élőben. Nem facebook, nem msn, élőszó. Ha meg nem szoktál beszélgetni velük igazából, és így sikerült "összevesznetek", arra nem mondanék semmit.
2012. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt terveztem énis:D
2012. aug. 30. 17:24
 6/7 anonim válasza:
Írd be a mondatot amit mondani akarsz a chatbe, csak írd be, attól még nem küldi, aztán ha beírtad, már nem olyan nehéz lenyomni azt a kis enter gombocskát, szinte könyörög, hogy nyomd meg...
2012. szept. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajna való igaz h élőben kell, beszélni. olyan emberekről derült ki h nem birnak akikről nemis gondoltam volna(nemis tudom mi lett volna ha vmelyikre ráírok...
2012. szept. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!