Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a legkínosabb dolog ami...

Mi a legkínosabb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés
Én ma nagyon égtem...15/l
2014. júl. 13. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi történt?:D

Amúgy nekem az volt a legnagyobb égés, amikor egyszer tesin megláttam a titkos szerelmem és pont köröket futottunk a teremben...ahogy megláttam csak őt tudtam figyelni, valahogy belegabalyodtam az előttem futóba és elestünk...mögöttem is csomóan elestek, kb 4-5 lány.:D

2014. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi történt veled te szegény? :/ :D


Amúgy ne aggódj, nekem annyi kínos sztorim van, hogy azokat nem lehet felülmúlni. De hát ilyen hibáiból tanul az ember :D

2014. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

1)Megláttam a srácot aki tetszett és elfutottam ő meg észrevette. Szintén ezt a srácot meglátva elkapott a röhögőgörcs ő meg idiótának nézett.

2) Magassarkúban az egész iskola előtt spárgában hanyatt estem.

2014. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, na jó itt van megnyugtatásképp néhány, hogy nálam tuti nem vagy 'gázabb'


Tudni kell hogy nem vagyok az a lelkizős fajta. Viszont az egyik barátnőmmel aki távol lakik tőlem mégis rávettem magam egy ilyen beszélgetésre. Eközben az egyik tanárom írt a sulival kapcsolatban, és véletlen az egyik gyönyörűen megfogalmazott üzenetemet neki küldtem el. Az egyik téma őt is érintette (nem rosszra gondoltam :D). Amúgy jóba vagyunk, de ezt hetekig próbálkoztam kijavítani, és minimum 30szor bocsánatot kértem.


Egyszer egyik este összefutottam az egyik férfi ismerősömmel, aki az utca közepén leb*szott hogy minek mászkálok egyedül, és hangosan az utcán ahol egy csomó fiatal srác volt megmutogatta magán hogy mit csináljak/hova nyúljak, ha meg akarnak erőszakolni..


Hát szerintem ezeket nem lehet felülmúlni :DD

2014. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ma sétáltam az utcán az osztálytársammal...előttünk sétál egy férfi mire én odaordibálom a barátnőmnek, h:-Hé ez úgy néz ki mint xy, a matektanárunk!

Erre a barátnőm:-Igen, még olyan bénán is jár.

És ekkor hátrafordult a férfi aki tényleg a matektanárunk volt, mi úgy ledermedtünk, h köszönni is elfelejtettünk. ://

2014. júl. 14. 07:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg cikis.

De nyugi, még 7 hét vissza van a szünetből :D Ha van a tanárotoknak élete akkor szeptemberre alig fog rá emlékezni:)

2014. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nincs ilyen ciki storym. Vagyis mondjuk kettőre lehetne ráfogni,hogy az, de az se annyira gáz.

1. Mentem fel a lépcsőn és felestem, és annyira röhögtem,hogy a barátnőm odafutott hozzám mert azt hitte sírok és elkezdtünk retardáltan röhögni (miközben én a lépcsőn fetrengtem) és arra jött a srác aki tetszik ,de igazából fogalmunk sincs egymásról és ránknézett mint két szefósra és tovább ment. Ez már pár éve történt :D

2. Pár barátnőmmel partyztunk és egyik barátnőm full készen kezébe kapta a telefont és elkezdett smseket írni egy srácra aki szintén tetszett nekem (igaz ők nem tudtak róla) és nagyon nagy hülyeségeket írt. Például: Itt egy bogár. következő sms: ja nem ez egy fadarab

És ez a hülye odaírta,hogy ezeket én írtam és aztán reggel felkeltünk és visszaolvastuk az smseket és én nem is tudtam,hogy írjál. Na aztán kezdődött a magyarázkodás,hogy közöm sem volt hozzá, de szerencsére tudta a srác,hogy azért nem vagyok ilyen hülye.

2014. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
* nem is tudtam,hogy irkált
2014. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!