Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom túl nagy szájú mindenho...

Lányom túl nagy szájú mindenhol. Ez baj?

Figyelt kérdés
multkor elkelett intéznem egy papírt és nemakarták kiadni mindenhova küldöztek. a lányom elment oda és leállt veszekedni a n ővel hogy ő már pedig nemfog ide oda futkosni neki az kell. fél órán belül papírral jött ki. de nagyon nagy szája van az aggasz
2014. júl. 17. 13:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
20 éves egyébként
2014. júl. 17. 13:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De legalább nem hagyja magát! Mondjuk én is pont ilyen vagyok! Addig nincs vele baj, amíg neki van igaza szerintem.

De ez csak az én véleményem.

2014. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha ő valamit akar akkor addig fog ott állni és magyarázni az igazát és ez mindenben így van
2014. júl. 17. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ne aggódj, ez inkább áldás, mint átok :) Én legalábbis örülnék, ha kicsit nagyobb pofám lenne
2014. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem bunkóságból, ok nélkül beszél így, rendes segítőkész emberekkel is, akkor igen.
2014. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! Vagyis igen, normális.
2014. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem, én megszeppenve rohangáltam volna, ahova küldenek két percenként sajnálkozva. Nyilván ez addig jön be, amíg igaza is van, meg ha nem alpárian és ok nélkül veszekszik és tudja, hol a határ. Én sajnálnám szegény recepcióst ahhoz, hogy veszekedjek vele.
2014. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok csak a 16 éves kiadása a lányodnak. Nővérem dettó, ő most 24. anyukánk nem igazán erős jellem ő is inkább szaladgált volna egyik helyről a másikra. Ugye én még fiatal vagyok, ezért rengetegen nem is foglalkoznak velem pl. hivatalos ügyekben, de sok más helyen sem. Aztán kinyitom a szám és minden megváltozik. Nem baj az, ha valaki ki tud állni magáért. Anyu sok helyre már engem küldd, ha valamit el kell intézni, mert talpraesettebb vagyok és szépen diplomatikus megmondom a segíteni nem akaró emberkének, hogy márpedig neki ez a munkája, úgyhogy legyen szíves emberszámba venni.


Egyik kedvenc sztorim:

Bejárós vagyok, minden hónapban buszbérletet veszek. Anyu egy 5000-t szokott adni, mondván a visszajárót megtarthatom. A kasszában meg mindig panaszkodnak, hogy nem igaz, hogy nem tudok pont annyit vinni, mi az, hogy még ő adjon vissza nekem. Én ezt meguntam és elkezdtem 5 Ft-osokat gyűjteni. 3 hónap alatt meglett egy bérlet ára. Márciusban megyek, hogy megvegyem a bérletet. Mondják az árát. Fapofával odaadok PONTOSAN ANNYIT 5 forintosokból. A csaj fel volt háborodva, hogy hát én ezt hogy képzelem, ő ezt nem fogja átszámolni. Tettettem a hülyét, mondtam, hogy ezelőtt mindig az volt a baj, hogy túl nagy címletben fizettem, ez itt pontosan annyi, amennyibe kerül. Dehogy neki ezt át kell számolni, mert csakígy nem fogadhatja el, meg minden. Mondtam neki, hogy ő itt egy alkalmazott. Nem csak annyi a feladata, hogy ha venni akarnak mondjuk egy bérletet, akkor a lehető legnagyobb címletekben, de pont annyi pénzt elvegyen és betegye a kasszába, hanem, ha fizetni akarnak, akkor tudja már beütni a gépbe, tudja már elolvasni a visszajáró összegét és azt tudja már kiszámolni valamint a kezembe adni. Mert EZÉRT fizetik. Ha pedig nem tudna visszaadni, akkor udvariasan kérjen meg arra, hogy váltassam fel valahol. Amikor sikerült kb. 15 perc után megértetnem vele, akkor pedig fogtam és odaadtam neki, normális papírpénzzel és nagycímletű

2014. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

érmékkel. Majd további szép napot kívántam és elmentem. Azóta nem akadékoskodik.


Ez most egy pitiáner eset volt, de az embernek nem szabad hagynia magát.


Bocsánat, hogy így, két részben küldöm, de az előbb véletlenül rányomtam a Válasz küldése gombra...


16/L

2014. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és valahogy mindig megoldom a problémáimat. Ne aggódj :D
2014. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!