Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a lányom és a...

7 hónapos a lányom és a védőnő havonta kijön látogatni. Ez mindenhol így van? Az utóbbi 2 hónapban kétszer volt és most megint jön novemberben.

Figyelt kérdés
Azért furcsa mert egész nyáron nem jött,most meg ilyen sűrűn.Kíváncsi vagyok máshol is így van e!
2010. okt. 27. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyáron a szabadságok miatt nem jön.

Lehet sok ideje van és kevés kismamája igy gyakrabban látogat benneteket.


Nálunk egy éves kor alatt kéthavonta jött.

2010. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hehe. Ez zavar téged amúgy? Ha nem akkor bocsi, csak azért kérdem, mert mindennap szinte van egy olyan kérdés, hogy mekkora gáz a védőnő hogy NEM jön ki elégszer házhoz, és máskor meg az derül ki, hogy anyukát tökre idegesíti hogyha KIJÁR hozzájuk vagy zavarja, vagy nem érti stb...

Nem lennék védőnő, írtó nehéz kiigazodni az anyákon...

2010. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hozzánk nem jött,mi mentünk.
2010. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hivatalosan 1 éves korig havonta kell meglátogatnia.

Nálunk egyszer sem volt a védőnő, aztán a fiam 9 hónapos korában költöztünk, és 1 éves koráig havonta jött a védőnő. Most 13 hónapos, de az 1 éves státusz ótan nem láttuk.

2010. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első v. vagyok .


Nem mindenhol. Mint minden ebben az országban ez is megyénként/tájegységenként / városonként változó.

Nehogy már jó legyen.

2010. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kisnita ***** válasza:
Nálunk nem látogat senkit. Mikor megszültem épp akkor volt váltás, a régi védőnő végleg elment nyugdíjba (már így is több évet lehúzott a nyugdíj mellett) és helyére jött egy fiatal védőnéni. Miután megszültem 1x kijött a régi és 1x kijött az új is azóta nem járnak hozzánk. 2-3 havonta viszem le méretni a gyereket meg ha oltást kap egyébként nem találkozik a védőnővel. Ahogy kérdezem a többi itteni kismamát náluk is így van, nem jár ki hozzájuk sem.
2010. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem idegesít,csak nagyon feleslegesnek érzem ezt a sok kijárást.Leül 10 percre megnézi,pár mondatot beszélünk és elmegy.De ha ez előírás mindenhol akkor oké.
2010. okt. 27. 11:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy lelkiismeretes védőnő így csinálja.Náluk is így volt.Örülj neki legalább sok hasznos tanácsot kapsz tőle,főleg ilyenkor mikor kezditek a hozzátáplálást.Amúgy a baba 1 éves koráig havonta kell járnia.Mi még havonta 1-szer vittük méreti is.Örülj neki hogy így számíthatsz rá.
2010. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 2védőnönk is volt. Az első jó ha volt vagy 2x a gyerek 3hónapos koráig. Még telefonon sem lehetett elérni,kicsöngött de nem vette fel. Szülés után 5nappal jött ki megnézni a babát,úgy hogy én írtam neki smst és megkérdeztem,mikor óhajt meglátogatni. Pedig akkor nagyon jó lett volna ha jön,mert teljesen egyedül voltam a babával távol a családtól,segítség nélkül. Azóta elköltöztünk most 8hónapos a lányom,de az új védőnőnk még egyszer nem tette tiszteletét nálunk. Nagyon nincs jó véleményem róluk!
2010. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb. 4 hónaposan látta utoljára. Nagyon sok kisbabája, kismamája van, és mivel kezdettől fogva látta, hogy boldogulok, nem törte magát, hogy találkozzunk. De a szomszédban pici baba van, hozzájuk kijön holnap, így egyúttal hozzánk is bejelentkezett az 1 éves státuszra.

Egyébként többször összefutottam vele az utcán, akkor beszéltünk pár szót, illetve többször fel is hívtam, ha valami gondom volt, és úgy segített telefonon keresztül.

2010. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!