Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretném elveszíteni a...

Szeretném elveszíteni a szüzességem. De van egy kis gond. ( több lenn) Szerintetek mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

rég óta kívánom a szexet és van egy barátom akit nagyon szeretek. Tehát minden rendben lenne, kivéve hogy a családom mélyen vallásos és elítélik a házasság előtti szexet.. tehát nem mondhatom el nekik, viszont félek hogy bűntudatom lesz ha megtörténik..

ha elmondanám nem viccelek, de kitagadnának..


2014. júl. 17. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Hű! Hát nem is tudom mit tennék a helyedbe! Valószínűleg megtenném! DE!!!!! olyan körülményeket teremtenék amik felejthetetlenek lennének!!! Sok sok gyertya... Stb stb! Gondolom érted mire gondolok!! Mert ha tökéletes az este nem hiszem, hogy utána azon kattognál, hogy nem mondtad el hanem hogy mennyire jó volt!!! :)

20L

2014. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Attól mert esetleg bűntudatod lesz, attól még nem kell bevallanod nekik, hogy mi történt.
2014. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja sok sok gyertya... Meg VÉDEKEZÉS!!!!
2014. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, hogy te vallásos vagy-e, vagy sem, de én igen, és én nem ítélem el. A szex a legnagyobb biológiai élvezet, Isten adta nekünk, és arról nem a "jók" tehetnek, hogy egyesek úm. "rosszra használják".


Ha szeretnéd, feküdj le vele. Nem kell közölnöd, én már a magánéletemet el se mondom anyáékat, mert elmondtam, hogy hipotézisem szerint biszex vagyok, akkora balhé volt...


14/L

2014. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj és ha nem vesznek el? Akkor szűzen halsz meg? Szerintem vágj bele, védekezzetek, ne legyen bűntudatod. Egyébként én nem is ismerek olyan pasit, aki anélkül elvenne valakit, hogy szexeltek volna.
2014. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg en is megtennem , de nem hinnem hogy nekem buntudatom lenne egy ilyen helyzetben. Ha szereted akkor tedd meg,tudod te hogy hany szulo nem tud arrol hogy a lanya mar nem szuz? Na te csak egy leszel a sok millio kozt :) en a 17 eves kort idealisnak mondanam nem is tul korai es nem ertem mit var el egy szulo a gyereketol hogy olyan ferfihoz menjen ferjez akirol azt sem tudja hogy milyen az agyban? ja es ne add isten hogy meg nem is jo vele a szex! Akkor jon a megcsalas es mar mindegy hogy hazassag elott szexelsz vagy nem szexelsz es utana megcsalod, ugyan ott vagy :) Egy kis huntszutsag belefer mindenki eletebe azt hiszem. Elvegre egyszer elunk:) 21\L
2014. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Magánügy. Nem tartozol senkinek beszámolni. Ez elég erős háttér, hogy akkor ne tedd meg, de én úgy gondolom, hogy mindenki a saját vallása szerint élje az életét. Te hívő vagy?
2014. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Imádom, mikor 14 évesek idejönnek beszélni a szexről, mintha már annyira tudnának mindent :DDD

Ezért imádom ezt az oldalt :)

2014. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Off: Miért ne lehetne használható gondolata a szexről egy 14 évesnek? Sok 14 éves lány normálisabban gondolkodik róla, mint egy-két pasas, akivel volt szerencsétlenségem elbeszélgetni. Mindenki véleményét meg lehet hallgatni, aztán eldönteni, van-e benne igazság vagy sem. Attól, hogy valaki 30-40-50 éves, még lehet szar a szexben. Dugni egy dolog, azt akárki tud. Itt érzelmekről, vallásról, lelki dolgokról van szó. Tartsuk tiszteletben a véleményét, szerintem.


On: Én a helyedben mérlegre tenném magamban, hogy én hogyan akarok élni, szerintem mi a helyes, milyen elvek szerint szeretném élni az életem, és azokhoz alkalmazkodnék. Ha a te értékrendedbe belefér a szex házasság előtt, akkor tedd meg! Ha nem, akkor nem. Ez nem olyan dolog, amit azért teszünk, vagy nem teszünk, hogy megfeleljünk a szüleink elvárásainak (szerintem amúgy ilyen dolgoknak nem is kellene léteznie), vagyunk, akik vagyunk. De ezt semmiképp ne kapkodd el! Gondold végig, számodra mi a helyes döntés, mert egy életre szól. Vannak tetteink, amiket soha nem lehet már meg nem történtté tenni, és lesznek következményei. Lelkileg mindenképp. Előre mérlegelj, és dönts úgy, ahogy az eszed és a szíved együttesen helyesel.


N30

2014. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Az a 14 éves válaszoló értelmes volt, szerintem sokkal érettebben gondolkozik a szexről, mint az ismertségi köröm jó része. Nem kell semmit kipróbálnia ahhoz, hogy tudja.


On: A családod vallásos, nem te. (Te is lehet az vagy, de gondolom akkor nem olyan mélyen, hogy elítélnéd a házasság előtti szexet.) Sajnálom, hogy nem tudsz velük erről beszélni, de szerintem felesleges feladnod a dolgot azért, mert a szüleid nem támogatják. Könnyebb mondani, de sose legyen bűntudatod valamiért, aminek minden pillanatát élvezted.

Elég rossz véleménnyel vagyok erről a házasságig várni kell dologról egyébként. Régen sokkal több ember gondolkodott így, így nem volt belőle probléma (nyugodj meg, sokminden ment a nagyszüleink korában is a szénakazalban...) de manapság szerintem a házasság nem annyira evidens része egy kapcsolatnak, hogy 18 évesen hozzámész valakihez, 20 évesen meg már két lurkód is van. Az egyház nagyon sulykolja ezt a dolgot, miközben mások mellett meg eltekint, mert nem lényegesek. Mert ez már rég nem a szeretetről meg ilyenekről szól, de ez egy másik történet, senkit nem szeretnék megbántani, mert a hit szép dolog meg minden, de ha rád van erőszakolva, akkor nagy teher.

Szóval szerintem vágj bele, esetleg beszélj a barátod anyukájával, ha olyan a kapcsolatod vele (csak ha bízol benne és tudod, hogy nem árul el, de nem mondom, hogy tuti jó ötlet, te érzed) és vágj bele. Védekezzetek és mindkettőtök élvezze, nehezebb megbánni egy olyan dolgot, ami örömet okozott neked.

2014. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!