Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 1éve van Intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1éve van Intim Piercingem. Eddig sosem volt vele gond. össze jöttem egy pasival lefeküdtünk miután látta azt mondta ha nem veszem ki elhagy meg hogy undorító meg minden. De én nem akarom ki venni! Elveszíteni nem akarom pasim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

ne változz más ember miatt. ha így érzed jól magad akkor had menjen a drága...

21/f

2013. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

Hát szentem vedd ki!

úgyis kinek mutogatod??

csak a pasidnak,na de a pasidnak nem tetcik.

vedd ki. :))

2013. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
most komolyan.. minek is az?
2013. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha elhagyna azèrt mert nem.szeded ki akkor nemis szeret igazàn hagyd bent ne foglalkozz.màsok vèlemènyèvel ha meg elakar hagyni had.menjen akkor nemis szeret igazàn majd talàlsz jobbat :))
2013. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
És ha kiharapja amikor kinyal? :D
2013. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Képet képet!

Amúgy meg milyen pasi az ilyen aki emiatt elhagyna?

Akkor menjen.

Én örülnék egy ilyen nőnek.

:-)

Hány éves vagy kérdező?

2013. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy ha aztmondja, hogy zavarja, de nem hagy el miatta, csak szól, akkor vedd ki.. ha elhagy miatta, akkor nem szeret...

de ha nem hagy el, csak szól, akkor vedd ki...

2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok ö 25! Amúgy nem fogok képet küldeni róla ne kérjetek privátba sem...
2013. febr. 16. 08:19
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Képet kérünk!!!

Nem igaz férfitársaim?

2013. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg idővel más sem fog neki tetszeni és lehet, hogy az már nem elhárítható ellentét lesz. Még most, amíg nem vagy szerelmes bele, dobd..
2013. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!