Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem engedi hogy...

Anyukám nem engedi hogy tampont használjak. Mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés

Utálom a betétet... Kipróbáltam egyszer a tampont, sokkal kényelmesebb volt.

De amikor anyukám megtudta nagyon kiborult, azt mondta biztos nem vagyok már szűz azért használom és amúgy is egészségtelen. Szóval nem engedi hogy használjam, ha megemlítem k*rvának nevez..


2014. júl. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem kicsit elmaradott és méginkább prűd. Mondd meg neki egyszerűen, hogy ezt akarod használni mert számodra ez a kényelmes/praktikus. A tampontól még egyetlen ember sem lett r.banc. Gondot pedig olyan kis (elhanyagolható százalékban) szokott okozni a tampon használata, hogy ettől meg aztán pláne nem kell ennyire parázni.
2014. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tampont, neki meg nem kell tudnia róla. Gondolom azért nincs esténként testüregmotozás nálatok.
2014. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg te magad és használd!Nem kell neki elmondanod!
2014. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tudnia róla, vedd meg magadnak és amíg nem kell rejtsd el a szekrényedben vagy valahol. Kb 1500Ft-ból megvan egy havi adag, és mindig figyeld az akciókat. Kapaszkodj meg én 12 éves korom óta azt használok (7 éve) és semmi bajom nincs tőle.

Én is utálom a betétet, kényelmetlen és mocskos.

Keress rá a neten a tampon előnyeire a betéttel szemben és mutasd meg anyudnak.

2014. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell tudnia róla, bár jó lenne, ha elfogadná a döntésedet, mert ha valami bajod lesz (pl. toxikus sokk, nem ijesztgetésből de előfordulhat) akkor jó lenne, ha tudná, hogy tampont használsz. De ha nem, hát nem.

Hülyeség, hogy szűzen nem lehet használni, ha megnyúlna vagy elszakadna a szűzhártyád tőle akkor is szűz vagy még, nem az határozza meg, a szűzhártya akár lovaglás közben is elszakadhat. És ne megészségtelen, mert még azelőtt gyűjti össze a vért, hogy az kilépne a testedből. Én is utálok betétet használni, főleg nyáron, de még nem tökéletesítettem el a tampon használatát :D

2014. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám reakciója is az volt hogy biztos nem vagyok szűz amikor megtudta. Már 1-2 éve használtam, és nem gondoltam hogy szólnom kellene neki. Szerintem a betét irtó kényelmetlen, büdös, és olyan ragacsos érzés értitek.. A tampon pedig már első alkalommal se fájt, azóta pedig kifejezetten könnyen megy, esküszöm még gyorsabb is mint a betét.

Anyum azóta beletörődött egyébként, próbáld meg szerintem elmondani neki, hogy miért találod jobbnak, stb.. Hátha megérti. De ha semmi nem használ maradhatsz a betétnél is, vagy titokban használhatod akár. Ettől nem vagy k*va...

2014. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!