Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ez tényleg ilyen...

Szülők! Ez tényleg ilyen fájdalom anyukám számára?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és fiúsan öltözködöm. Tehát nagy ülepű nadrágokat ( [link] , fullcap-et, sportcipőt, ingeket és fiúsabb pulcsikat hordom. Nagyon teszik ez a stílus, mert 13 éve hip-hop-ozom(versenyeredményekkel:D). Anyukám nagyon irtózik ettől az egésztől, szereti ha sikereket érek el a táncban, de az öltözködésem akkor sem érti meg. Tegnap sírt is miatta, meg megkérdezte hogy hetero vagyok-e. Természetesen igen, csak imádom ezt a stílust. Szerintetek nagyon visszataszító? Anyukámnak jogos volt a kiakadása?

2014. júl. 16. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, minden második tini így öltözködik. Anyukád csukott szemmel jár? Ezért sírni és leszbikusnak nézni azért már gáz.
2014. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, tök gyakoriak ezek a ringyek-rongyok a tinilányokon. Anyukádat meg nyugtatgasd, hogy hetero vagy, ha tényleg az vagy. Majd megemészti.
2014. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként azt mondom, soha nagyobb gondom ne legyen, minthogy nekem nem tetszik, ahogy a gyerekem öltözik :) Egyébként szerintem ez a stílus nem gáz, annak idején én is "fiúsan" meg "lazán" öltözködtem, nekem csak a nagyim volt kiakadva. Később, a 20 - as éveim végén kezdtem el csajos ruhákat (is) hordani. Én úgy vagyok vele, hogy a gyerek hordja azt, ami kényelmes neki, és jól érzi magát benne. Az pedig, hogy a ruha tiszta és jó állapotú legyen, az én gondom. (Pl. fiam a nagy zsebes, bő nadrágokat szereti, így ilyeneket hord. Pólóból meg oda van az olyanért, amin van koponya.)
2014. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyire sportos nem voltam, de tornacipő, egy Vans cipő, farmer, kapucnis pulcsik, ezek voltak a kedvenceim :) Aztán ahogy egyetemre mentem, idősödtem, úgy alakult az ízlésem is. Most 23 vagyok, és a kedvenceim a az egybe nyári ruhák, a csinos felsők, imádom a csipkét, meg a nagyon nagyon lányos dolgokat :D Nem is tudom, mi lett velem.


A te ízlésed is változhat még, persze nem törvényszerű. Mondd el anyukádnak, hogy ezekben érzed jól magad, neked pont olyan lenne fodros szoknyát hordani, mint neki felvenni a te ruháidat. Nyugtasd meg, hogy ettől még hetero vagy, csak ilyen a stílusod és kész.

2014. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú a hajad? Mert ha vállig,váll alá ér akkor szerintem kifejezetten jól néz ez így ki.
2014. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Szerintem is kicsit túlreagálta.

Utolsó: Igen, hosszú hajam van, majdnem a fenekemig ér :D

2014. júl. 16. 11:26
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

És ha nem lennél hetero? Sok szülő úgy viselkedik, mintha a gyerek szexualitása az ő ügye lenne, meg egyenesen a világ vége.

Szerintem nincs veled semmi gáz, anyukádnak nehéz elfogadni, hogy a lány akit elképzelt, amíg még kisbaba voltál és ő öltöztetett most felnőtt és saját stílusa van. Meg kell értened, de nem kell a kedvéért olyat felvenned, amit nem akarsz. Majd túlteszi magát rajta. Örüljön, hogy ilyenek miatt aggódhat mert nem vagy problémás, beteg vagy nincs az, hogy amire van pénzt azt veszed fel. Tudom, hogy ez a "neked nem lehet rossz, mert másnak rosszabb" elv, de értékelni kell azt, amink van, és nem fennakadi apróbb nehézségeken.

2014. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehet ezt is nőiesebben, mármint olyan színű ruhákkal pl egy jó kis pink naci, fehér felsővel. Nem tudom körömlakkot használsz-e, milyen a hajad, tehát a fiús kinézet azért többet takarna a mély ülepű gatyánál, ami most amúgy divat a nőknél is.

Barátod van? Csak mert ha sosem lát körülötted fiúkat, sosem beszelsz róluk, legalább annyit, hogy tetszik valaki, vagy hallja hogy fiúval telefonálsz stb, csak barátnőkkel járkálsz el, akkor nem csoda ha így gondolja, hogy valami van.....

Nem gondolom visszataszítónak, tini vagy, később ha beülsz pl egy irodába vagy akár pénztárosnak akkor már úgysem lehet így öltözködnöd, kinéznek majd. De szeirntem addigra ki is növöd ezt. Persze attól még táncolhatsz! Így legalább lekötöd magad nem úgy mint a sok tini akik csak tengenek lengenek a plázákban....

2014. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ez a gatya, pedig én elég nőiesen öltözködöm. Szóval, szerintem veled sem lehet nagy gáz, anyud inkább túldramatizálja.
2014. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És ha nem vagy hetero? Mit csinál kitagad?
2014. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!