Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyának...

Hogyan mondjam el anyának hogy nem szeretek itt lakni?

Figyelt kérdés

170 km-re költöztünk a megszokott környezettõl. Ott volt minden barátom, családom. Itt nincsenek barátaim, az iskolában kiközösitenek. 1 ève lakunk itt. Mit tegyek?

14/L


2014. júl. 19. 20:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Ülj le vele beszélgetni, biztos meg fogja érteni a problémád. Most itt a nyár, járj el valamit sportolni vagy menj valami táborba ahol lehet ismerkedni. Ha régen voltak barátaid, akkor most is össze fog jönni. Ne add fel!
2014. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most már késő szólni. Esetleg ha te azt az életet választod, beszélhetsz anyukáddal, hogy koleszos legyél.

Nem fognak örökké kiközösíteni.

2014. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is a lakóhellyel kapcsolatban.. bár mi már régebben költöztünk ide. Ha szeretnél beszélgetni esetleg ilyesmi dolgokról írj privátban! :)
2014. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én most másik kontinensre költöztem, de remélem majd nem fognak a suliban kiközösíteni :D
2014. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele.
2014. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!