Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nálatok is ez megy...

Kamaszok, nálatok is ez megy otthon vasárnap délutánonként, vagy csak itt nálam van ez?

Figyelt kérdés

Mindenki fekszik az ágyban kb, tonyulnak, egyedül én vágyok arra hogy valamit csinálni kelljen, én nem szeretem ugyanis a semmittevést, nem tudnék csak feküdni az ágyban és pihenni, akár vasárnap délután van, akár nem.

Nekem szükségem van rá, hogy valamit csináljak.


2014. júl. 20. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rohadt meleg van, én bizony ki nem mennék sehova most a napra
2014. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Süssél, főzzél, takaríts. Fürdesd meg a kutyát, menj vele tópartra, folyópartra sétálni.
2014. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj valamit. Gondolom a szüleid egész héten dolgoztak és élni sincs kedvük...
2014. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk mindenki punnyad, mert dög meleg van és nem csak ma, hanem tegnap is így volt. Csak reggel meg este vagyunk aktívak, amikor még hűvös van - már hűvösebb van. Akkor takarítunk, mosunk etc.
2014. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy átlag vasárnapon egész nap megy a meló.
2014. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid dolgoznak hétköznap. /gondolom/ Akkor ez teljesen érthető.
2014. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Bocs, félreértettem a kérdést.
2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, pacsizz össze édesanyámmal, neki kéne valaki, aki szívesen kertészkedik vele negyven fokban.

Gondolom ebből már leesett, hogy nálunk pont fordítva van. :D

2014. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kb. ez van, de engem nem igazán zavar.

Vasárnaponként nagy ebéd van és most a nagy melegben ugyse tudunk sok helyre menni. Amúgy is én szívesen punnyadok egy jó könyv, film vagy sorozat társaságában. Nem tudom hány éves vagy, de simán elmehetsz már bizonyos helyekre, ha már elég idős vagy egyedül is. Vagy ha még nem vagy elég idős, akkor olvas egy kicsit, csinálj torna gyakorlatokat stb., nem kell mindig a családra várni.

2014. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!