Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi jut eszetekbe erről a 2...

Mi jut eszetekbe erről a 2 névről? Tibor és Brigitta

Figyelt kérdés
mi jut eszetekbe róla először? Milyen ember? :)
2014. júl. 21. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom Tibor, így én elfogult vagyok. Míg nem ismertem, nagyon nem tetszett ez a név, de mostmár tetszik. :) ő nagyon kedves, intelligens, figyelmes, sok jó tulajdonsággal rendelkezik. Segítőkész, talán túlságosan is. Brigitta.. hát.. volt egy munkatársam akit így hívtak. Lusta volt, sokat dohányzott, mindig szívta az orrát, nincsenek jó élményeim vele kapcsolatban. Így nem tetszik ez a név.


24/l

2014. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tibor a régi osztálytársam, mára elég jóképű srác lett, csak egy paraszt. Egyébként barna haja és szeme van, tökéletesen illik rá a neve.

Brigittát nem ismerek, de nekem szőke, zöld szemű lány ugrott be. Ha belegondolok, kicsinek, kamasznak, és nőnek is jó név.

2014. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tisztességes név. Embereket nem a neve alapján ítélek meg.
2014. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A Tiborral egy huncut kisgyerek jut eszembe, aki akármilyen rossz fát tesz a tűzre, igazán nem lehet rá haragudni. Később nem túl jó tanuló, mégis számos olyan tulajdonsága van, ami garantálja a sikert az életben.


A Brigittáról egy bájos kislány ugrik be, több nem igazán.

2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tibor, régi alkoholista társbérlőnk volt, meg itt az alattunk levő testvére, aki koszos műhelyében dolgozott és cigarettázott, aztán fiatalon girhesen elpatkolt. Brigitta tenyerestalpas echte német nő, pattogóan utasító gazdasszony.
2014. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

A Tiborrról a Tibor vagyok, de hódítani akarok című film nyomi szereplője

A Brigittáról pedig egy átlagos természetű, kinézetű lány akiben nincs semmi különleges

2014. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Tiborról a volt osztálytársam jut eszembe, aki egész nap meg sem szólalt szinet, hacsak nem volt nagyon muszáj. De hogy szünetben, társasági életet egyáltalán nem élt, beszélgetésekbe nem szált be, az is biztos. Sőt, volt olyan, hogy utcán nem is köszönt, pedig én köszöntem neki. Szóval egy ilyen magának való, fura figura jut eszembe róla.


A Brigittáról a másodunokahugom jut eszembe. Egy szőkés hajú, örökmozgó, mindig mosolygós, csacsogós lány. :D

2014. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A Tibor névről egy jó humorú ember jut eszembe, barna hajjal és barna szemmel. Olyasvalaki, aki szereti a természetet, van egy kertje, sokat jár kirándulni, és amolyan sportos típus.

Brigitta pedig egy szőkés hajú lányra illik, nagy kék szemekkel. Vidám és bőbeszédű, sok baráttal.

2014. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tiborról a párom jut eszembe :) Rajta kívül még 2-3 Tibit ismerek, mind kedvesek - és barna a hajuk :O.

Brigi: sok kedves ismerősöm. Kedves, jó humorú, könnyed lányok mind, akiknek nem okoz gondot a kommunikáció ismeretlen közegben sem.

Egyébként így együtt a két névről a zenekarunk jut eszembe :)

2014. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tibor: kedves csillagász, amit a témában tudok, tőle származik

Brigitta: exemnek az az exe, akiről folyton beszélt..

2014. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!