Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismami aki...

Van itt olyan kismami aki nemrég szült Surányi Tibor doktor Úrnál? (Kistarcsa, Flór F. kórház)

Figyelt kérdés

Hozzá járok magánrendelésre, meg vagyok Vele elégedve, szülni is nála fogok. Tapasztalatok, vélemények érdekelnének. A szülés megindulása után mennyi idővel jön, türelmes-e, válaszol-e a kérdésekre, kommunikál-e közben, egyebek...

Eléggé félek a szüléstől..:)


2013. okt. 17. 17:06
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, én 2011 februárban szültem nála, szerintem nagyon türelmes és meghallgatja az embert, mindenre válaszol, ha kérdezel - kommunikálni csak akkor, ha te indítványozol - vagy ha valami olyasmi jön, ami fontos, nálam minden lényeges pontnál elmondta, mit fog csinálni, hogy állunk, stb. Én amúgy nem voltam egyszerű eset (toxémiával kerültem be, indítani kellett, 20 óra vajúdás, végül császár). A vajúdás kedd 4-kor indult be, másnap reggel jött be ő is és onnantól kísérte a szülést délután kettőig.

Egy jótanács: ne parázz, minden oké lesz! :)

2014. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!