Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok segíteni, adnátok...

Tudnátok segíteni, adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! <3

Nyár végén töltöm be. 13mat és eddig mindig volt szülinapi bulim, most is szeretném megtartani de már nem olyasmit eddig mert ahhoz már nagyoknak érzem magunkat. Tehát tudnátok ötleteket adni, kb 8can leszünk. Előre is köszi a válaszokat.



2014. júl. 23. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Helyesírási szótár lapozgatása. <3
2014. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

medencés buli? ( nappal, szülői vagy más felnőtt felügyeletével)

pizsiparty? ( persze ott legyen a szülő a lakásban)


remélem alkoholt fogyasztani nem szeretnétek. Ilyen idősen felnőtt felügyelet szerintem természetes

2014. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 13 évesen sem gyerekes pl. társasjátékokat játszani, vagy ha van rá mód, sportjátékokat (tollasbajnokság pl. vagy két négyfős csapatban labdajáték.)

A "kincskeresőzést" is lehet már nem dedósan művelni, dolgokat eldugni, és kis rejtvényekkel utalni a helyükre, megkeresni.

Lehet zenét hallgatni, és táncolni rá, vagy közösen filmet nézni is, ezek mind beilleszthetők a programba, attól függően mennyi hely van.

Előző válaszolóhoz hasonlóan szerintem is alap a felnőtt felügyelet és az alkoholmentes innivalók.

21/L, 13 éves húggal és unokahúggal

2014. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz :DD
2014. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kortárstól tapasztalat(novemberben 13) Reggel kezdődik egyeztetsz mien film kell horror humor stb, az ebéd pizza vagy valami majd a délutáni foglalkozások függ: mekkora a kert mien idő lesz(és hogy van e zene pl:lehet táncolni). Fél óra pihenő/szabad foglalkozáspl: Tollas , foci talán pingpong vagy pókermeccs majd még egy film, ajándékok kibontása/ megnézése. Közben egy asztalon sütemények lehetnek díszítés természetes. Filmnézés közben annyi emberre ajánlott sok pattogatott kukorica. Üdítő lehet kóla és gyümölcsös üdítő és víz. Én többnyire egyedül ünneplem a szülinapomat úgy hogy csodálkozok hogy ezt így sikerült összedobni.
2014. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Persze lehet amit akarsz ha fiú (remélem nem mert azzal a szívvel halálragyaláznál), vagy akár lány vagy.
2014. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sorry a hibákért.
2014. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Bocsi a hibáért 14 leszek.
2014. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja igen azt elfelejtettem leírni h lány vagyok. Még egyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat.

A medencés buli jó ötlet csak az egyik barátnőmnek víziszonya van, de egyébként már én is gondoltam rá. A pizsiparty ötlet nagyon tetszik, valószínűleg az lesz a nyerő. Egyébként persze, abszolút természetes h nem iszunk alkoholt és ott van min. egy szülő.

2014. júl. 24. 08:59
 10/12 anonim válasza:
Lelombozó tudsz lenni fél óra alatt összeállítok egy listát és NEM IS FIGYELSZ RÁ -,-*
2014. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!