Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már olyan érzésetek hogy...

Volt már olyan érzésetek hogy egy helyzetben nem igazán a konkrét helyzet idegesít, hanem az hogy nincs senki melletetek?

Figyelt kérdés

Tötént velem ma valami amit nagyon neezen dolgozok feln és egyből nyúltam a telefon után hogy felhívjak valakit (ami eddig nekem tersmészetes volt hogy mindig van aki segítsen) de ahogy végig böngésztem a névjegyzéket rájöttem hogy a nyár elején minden közeli barátomat elveszítettem (mindenkit másmiatt de valahogy mindenkivel összezördültem többen is hazudtak nekem amit én utálok..)


szal a lényeg hogy rájöttem hogyha ennél komolyabb dolog lenne azt se tudnám kivel megosztani


mit lehet ilyenkor kezdeni?


2014. júl. 24. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

atgondolnam, h ha van-e olyan koztuk,aki megerdemel meg egy eselyt.


igen, velem is tortent mar ilyen. megy enelkul is, de baratokkal minden sokkal konnyebb :-)

2014. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is átgondolnám,ki az,aki egyébként igaz barát volt,csak megcsúszott,és adhatok neki még egy esélyt.

ha nincs ilyen,megbeszélném a szüleimmel.

2014. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Problémafüggő!

Van amiben a szülők tudnak segíteni, van amiben a testvérek, és van amiben a barátok. Viszont néha elég, ha egy ilyen oldala kiírja valaki a problémát.

2014. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,volt,pont 23.-án.Elmentem a középiskolámba iskolarendszerű OKJ-s képzési megbeszélésre,ahol érettségiztem,és kijelentették,hogy az az OKJ-s képzés egyszerűen nem indul,és hogy vagy másabb(alacsonyabb szintű) leszek,vagy pedig ennyi volt.Előtte alapból is durván összejöttek egy dolgok,elvesztettem egy nagyon fontos embert egy másik miatt.

Az OKJ-s megbeszélés után természetesen rájöttem,hogy ezt egyedül nem fogom megoldani egyelőre,sőt,valakit fel kell hívjak,aki segíthet.Hívtam minden ismerőst össze-vissza,azt az embert is,akit elvesztettem még az előző napokban.Beszéltem 2 emberrel,de ők nem adtak használható tanácsot,utána egész nap anyámmal vitattam a helyzetet,és ő sem mondott sokat.

Átgondoltam,mondom nekem muszáj valahogy talpra állnom!Ha egyedül nem állok talpra most,akkor sohasem fogok!Na,de!Ezután egy ötlettől vezérelve felmentem Facebookra,és úgy gondoltam,hogy ráírok a volt anatómia tanárnőre,akivel egyébként már tegező viszonyban vagyunk.Nem írt vissza sokáig,aztán láttam valami telefonálásos lehetőséget(sosem hívtam még Facebookon sem senkit),őt felhívtam.Felvette,beszélgettünk körülbelül 1 órát,és biztatott végig!Úgyhogy isteni szerencsém volt,hogy biztatott valaki.Vele egyébként hullámzó a kapcsolatunk,de most éppen a jó helyzetben voltunk.:) Úgyhogy szerencsém volt,hogy végül ő ott állt mellettem...


De így is magamtól kell talpra álljak,nem szabad mindig mástól várni a segítséget!

18/L

2014. júl. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) Aki látásból ismer engem azt mondaná, hogy nagyon sok barátom van. Én tudom, hogy egyet sem érdekelne ha meghalna a kutyám és felhívnám... Illedelmesen meghallgatna, még talán sajnálna is, de akkor sem lenne az a tipikus filmbeillő "legjobb barátnő"-s megnyugtatás. Nincsenek igazi barátaim.

Szerencsére van barátom, aki nagyon szeret és mindig segít. Úgyhogy én csak rá támaszkodhatok. :)


17L

2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!