Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fura helyzet, ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura helyzet, ilyet még akárkinek meséltem senki nem hallott! Nem szeret, de nem szakítunk! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Jól megvagyunk a barátommal ő 23 én 19, de vmeik nap a jövőről beszéltünk, és azt mondta, hogy nem lesz közös, mert ő egy olyan lányt szeretne aki nem ismerkedik olyan könnyen mint én, és azt mondta h feleségnek nem lennék jó. Pedig az utóbbi időben változtam miatta, sokkal háziasabb vagyok, megteszek mindent, h megfeleljek nekik, itthon és náluk is. Továbbá elmondta, h nem szeret csak egy kicsit, és azért van velem, mert most ez igy jó. Jó vele a szex, haverként isteni, 4 éve ismerem, ebből 3 év laza, egy komoly...De ha nem szeret, és soha nem venne el, miért nem keres mást? Nem csal meg nem ismerkedik, nem bulizik, nem csajozik ez tuti, nem is b*zi!!! Akkor meg nem értem, tehetetlen vagyok, otthagynám, de imádom, és most nekem is jó így egyelőre, később meg egyetemen majd meglátom. DE akkor miért nem szakít vagy hagy ott? Vagy ha ez neki jó, mmint h megkap mindent, akkor miért nem ismerkedik mellettem, mert mindig azt mondja lassan 24 és házasodni szeretne, csak nem velem! Ötletek?? Részegen épp az ellenkezőjét mondja!!! És én meg azt éreztem h szeret, v éreztette :S
2011. aug. 14. 20:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki elolvassa, és normális választ ad...
2011. aug. 14. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj... de ez egy hatalmas gyökér.

Hagyd ott, akármennyire fáj. Oké, hogy ez most így "kényelmes", meg jó, de csak elvesztegetett idő egy olyan emberre, aki krvára nem érdemli meg. Sztem lépj ki ebből a kapcsolatból minél előbb!

22L

2011. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A biológiai szükségleteit kielégíti veled. Ennyi.

Erre jó vagy. Meg arra is, hogy legyen vele valaki.

2011. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló nincs szamár is jó... nekem ez jutott eszembe.
2011. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, és még annyit, hogy volt egy kapcsolatom, 2,5 évig tartott, amíg rájöttem, hogy ő sosem szeretett, csak így kényelmes volt neki... A szerelem elvakít, sajnos :(

[Most pedig pont az ellenkezőjét élem át... szeret, de mégis szakított. Ki érti ezt?! :S :(]

2011. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy lusta diszno, kenyelmes neki, hogy van egy punci akit dughat, es aki foz ra stb. Ne aggodj, amint talalkozik egy olyan csajjal aki tenyleg bejon neki, ugy fog dobni, hogy csak nezhetsz.

Ha van egy kis onbecsulesed, akkor keresel magadnak mast.

2011. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nem szeret téged. :(

A vágyai kielégítésére jó vagy, másra nem.

Minek keresne mást, ha szexre jó vagy neki?! Komolyabbat nem akar. Ha jön magától valaki (mert ugye keresgélni is lusta) aki megdobogtatja a szívét is, simán kidob majd, a másikat pedig elveszi feleségül.

Hagyd ott minél hamarabb. Találsz majd magadhoz valót, olyat, akinek Te leszel a MINDEN! Sok sikert! 37N

2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez egy szemétláda, valszeg az önbecsülése is kicsi.

"házasodni szeretnék, csak nem veled" már bocs, de ez qurvagáz...

2011. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen én is igy vagyok vele, cska ugy akarom h majd 2 hét mulva, h ne én legyek a szar h pasizok mellette, és akkor majd keresgélek, és otthagyom, cska nekem ez olyna fura, nem hiszme el h nem szeret, mert olynaokat megtesz, pestről utazgat haza mindig miattam, ott dolgoizk, de rugalmas a munkája, annyit vonatozni egy csja maitt...meg a többi, ajándékok stb...és nem is pénzes :S
2011. aug. 14. 20:42
 10/10 kiccsaj88 válasza:
100%

Valószínűleg érzelmileg még nem önállósodott.

Nem állítom, hogy nem szeret téged... Valamit érezhet irántad, de valószínűleg ez megijeszti, lehet, hogy szeretetlen családi légkörben nőtt fel. Nagyon nehéz az ilyen férfiakkal. Hogy mit tehetsz? Először is:

Azonnal fejezd be, hogy mindenben megfelelsz neki!!! Ez egy végzetes hiba. Légy mellette önmagad, ne azzal foglalkozz, hogy ő mit szeretne benned látni! Ő egy erős, határozott nőre vágyik, akit meg kell hódítania. Ezt ebből gondolom: "ő egy olyan lányt szeretne aki nem ismerkedik olyan könnyen mint én".

Lehet eleinte nem fog neki tetszeni a változás, de te csak tarts ki. Elvégre ha már egyszer eldöntötte hogy nem téged akar elvenni, akkor mit veszíthetsz? Megmondom: az önbecsülésed. Az egyetlen módja, hogy megtudd, mit érez irántad, az az, ha nem akarsz neki megfelelni és úgy viselkedsz, ahogy Te jól érzed magad. Még az is lehet, hogy neki ez túl sok lesz és elhagy... De ha szeret, vissza fog térni hozzád, ez biztos. Ha meg nem, akkor is elmondhatod, hogy te mindent megtettél. :-)

2012. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!