Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen 14...

Mit gondoltok egy ilyen 14 éves lányról?

Figyelt kérdés
Converse cipője,arany órája,police nyaklánc és karkötője, samsung galaxy S5-je van,rövid haj,2 piercing,16mm-es fültágítója van,de nem nagyképüsködik egyáltalán,senkit nem néz le! Nem bántja a többieket,csőszárú farmert és kockás inget hord!

2014. júl. 26. 12:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Túl sokat foglalkozik magával,és a szülei szórják a pénzt.
2014. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vagy nagyképű és nem nézel le senkit, akkor meg sem fordul egy ilyen kérdés a fejedben, ahol szépen kifejted, pontosan mid van és az milyen márkájú. Én annyit gondolok, közel 20 éves fejjel, hogy a szüleid sajnos elrontották a nevelésedet, túl felszínes lettél.
2014. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment mindenkinek a zöld kéz! Azért kérdeztem,mert most megyek 9.-be és félek,hogy nagyképűnek néznének első látásra és emiatt kinéznének és kiváncsi voltam,hogy ti hogyan vélekedtek erről!
2014. júl. 26. 13:10
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha kedves leszel másokkal és megpróbálsz ismerkedni, barátokat szerezni, akkor nem fognak nagyképűnek tartani, ha tudják milyen vagy belülről. :)
2014. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy a tárgyaiddal jellemzed magad. Megmondom, hogy pl én mit írnék a felsorolt dolgaim helyett: barátságos, enyhén visszahúzódó, de ha feloldódok, akkor szórakoztató ember vagyok. Az, hogy magadról mit gondolsz, az nem egyenlő azzal, hogy milyen márkájú a cipőd. Ez elég gáz szerintem.
2014. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
Ha felmerült ez a kérdés akkor nem lehet igazán nagyképű. Válaszolók. Pont azért írta ezeket, mert ahogy ti is, az új osztálytársak is első körben a külső alapján ítélik meg. Amúgy meg nem kellene irígykedni. Süt belőletek az irígység, mert az ő szülei megadhatták neki mindezt. Kérdező. Ha kedves és közvetlen leszel, segítőkész és nyitott, akkor előbb-utóbb az alapján ítélnek majd meg.
2014. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a Válaszát! Nem vagyok amugy visszahúzodó,mindenkivel barátkozni szoktam,az általánosba nagyon sok barátom volt,csak nem tudom,hogy a gimnáziumba,mit fognak gondolni egy ilyen lányról! Megvédem mindig magam,de nem szoktam megbántani az embereket! :) Mentek a zöld kezek! Jöhetnek még válaszok!
2014. júl. 26. 13:39
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez igazából környéktől függ!Felénk az aranyóra miatt már jól megnéznének a szüleiddel együtt,de ha bemennék a közeli városokba,akkor ott az embereket nem érdekelnéd,mert beleolvadnál.Semmivel sem vagy különb.
2014. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
3%
kockás ing nem jön be csajokon...hordj inkább valami márkás feszülős toppokat.
2014. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nekem ez jön be! Nem szeretem az olyan fölsőket meg nadrágokat,amin 20 cm-es betűkkel van felírva a márka neve!:) De azért köszönöm,ment a zöld kéz!
2014. júl. 26. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!