Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

15 éves

gimnáziumban tanul

3-inkább 4es tanuló

csinosan öltözködik

hétköznap otthon van vagy sétál a barátnőivel

hétvégén kijár 2-4ig

szokott bálozni, kocsma, discoban is volt

volt már részeg, de nem szokása

hétvégenként megiszik 1-1 sumersbyt, szóval semmi extra

van pár nagyobb baráti köre, akikkel kimennek

nem cigizik, persze próbálta

barátja még nem volt, csak kavart pár fiúval

szüleivel kedves, el szokta mondani, hova megy. bár nem mindig (ahova nem engednék el szívesen)

Sok nagyobb buliban ott van, akár idősebb társasággal

Mit gondolnátok róla? Ha valaki azt állítaná egy ilyen lányról, hogy k*rva, akkor elhinnétek?



2013. ápr. 8. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolnám hogy még nagyon fiatal és nem a pasikon meg a bulikon kellene gondolkoznia. Hanem tanulni kellene, mert később nem viszi semmire. Ez persze közhely már, de nagyon igaz. Az hogy qrva-e azt csak Ő tudja, de ha sokat látják pasikkal akkor ne csodálkozzon rajta hogy ezt mondják rá.
2013. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Erre mondják ,hogy ezek a lányok a szüzk*rvák . Akik teszik magukat meg kelletik , hogy milyen nagy lányok meg minden, de amikor meg akció van vagy bajba kerülnek akkor ők nem nem nem, én nem ilyen vagyok... Szóval te pontosan ilyen vagy.
2013. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
MAI átlagos tini. A nagybetű nem véletlen!!! Egyébként a k*rv@ az, aki pénzért árulja a testét. Ha ő ezt nem teszi, akkor max "csak" r*b@nc! Ez attól függ, mit takar a "pár" fiú!
2013. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Golan Trevize ***** válasza:
81%

"sumersbyt"


Azt gondolom, hogy legalább annak az italnak a nevét megtanulhatná helyesen leírni, amit inni szokott...

2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
De tág fogalom lett MANAPSÁG a k**va. Szerintem egy átlagos kamasz, aki bár korán kezdte, de csak próbálgatja a dolgokat. És lehet, hogy korán kezdte, de erről szól ez a korszak.
2013. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
somersby:)
2013. ápr. 8. 16:58
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
15 évesen "hétvégén kijár 2-4ig" ???? Ez igen!!! A szüleid engedékenyek nem mondom!!! Bár nem vagyunk egyformák........... Engem középiskolás koromban csak bátyámmal engedtek el, hetente egyszer (péntek vagy szombat), és 22 órára mindig otthon kellett lennem. Akkor utáltam ezt a helyzetet, és szigorúnak tartottam őket, de így felnőtt fejjel már örülök, hogy így neveltek. Két férfi volt az életemben, hárommal csókolóztam. Egyszer voltam becsípve, részeg nem voltam soha. (szerintem ez egy nőnél kiábrándító)Lehet hogy én vagyok begyepesedett, de próbálom majd a gyermekeimet is úgy nevelni, ahogy a szüleim minket, és nem így. Szerintem te túl nagy szabadságot kaptál!!! 26/N
2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

próbáltam általánosságban kiírni a kérdést. köszi a válaszokat, kiváncsi voltam a válaszokra.. bár gondolhattam volna, hogy ilyeneket kapok:)

egyébként ha lehet akkor kicsit megvédem magam.. szóval ha kinn van a baráti társaságom akikkel jól érzem magam, akkor miért maradjak itthon este teljesen egyedül?

2013. ápr. 8. 17:01
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Azt mondanám, hogy ribi. De tényleg. Tipikusan az a lány, akire ezt mondom. El vagy eresztve nagyon... 15 éves vagy basszus! Nekem itthon alig engedik azt, hogy egy fél doboz sört megigyak félévente, pedig én aztán még a cigit sem próbáltam ki, nem voltam még részeg sem, kitűnő vagyok, és bulizni sem szoktam járni.


17/L

2013. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nekem se engedik, hogy igyak..
2013. ápr. 8. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!