Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kérdés azokhoz szól akik...

A kérdés azokhoz szól akik most lesznek végzősök középiskolában, ti mikor kezdtek el készülni az iskolára?

Figyelt kérdés
Mikor kezditek el a nyár folyamán a tanulást, felkészülést? Vagy nyáron inkább pihentek csak?
2014. aug. 3. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:

nyáron pihentem, szeptember második hetében kezdtem el tanulni, évközben eleget tanulhatsz, utána február fele elment a szalagavatóra való készüléssel, meg csomó dolog lesz, ami közbejön és hiányozni kell, pl. tablóhoz fényképezés, akkor nálunk volt öltönyvarratás, mindenkinek egyforma volt, azt is iskolaidőben rendeztük, osztálykirándulás, ballagási próba, egyéb iskolai rendezvények, egy napot hiányoztam igazoltan, meg egy napot lógtam 12.-ben. Szal olyan hosszú tanévre ne számíts, de szünetekben és hétvégén egy napot pihenj, mert fáradtan úgyse megy a tanulás. Én szakközépiskolába jártam, az érettségis tantárgyak mellett volt sok műszaki tantárgyam is, ami sok időmet elvette, de nem szakadtam meg a tanulásban.

Szóbeli Érettségire pedig a szóbeli előtt 4 nappal álltam tanulni, előtte hétvégén jól beittam, meg buliztam, aztán a töriből 24 tételből kb. 16-ot bírtam elolvasni, de szerencsére a harmadikat húztam ki. hehe A tanárok úgyis úgy tanítanak, hogy folyamatosan tételekből írtok dogát, szóbelire csak át kell ismételni, esetleg a 12.-es anyagot kell megtanulni.

2014. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm most lesz végzős és ő már néha néha kinyitotta a metekkönyvet a nyáron, de nem vitte túlzásba, de jövőhéttől kezd el csinálni valamit.


(megkérdeztem neked :D)

2014. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak kicsit irodalmaztam, de inkább az OKTV-re készülök, még nem az emelt érettségire. A többi tárgyra majd szeptembertől fogok. De akkor nagyon.
2014. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd a végzős kirándulás után, azaz szeptember 8-tól... :)
2014. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én most érettségiztem. Ne parázzátok túl!!

4 évig utáltam tanulni, puskákkal mentem át év végén, írásbeli érettségire előtte hétvégén kezdtem készülni (átnéztem a kötelezőket), töriből semmit se néztem át.

Szóbelikre 4 hét alatt készültem fel.


Minden 90% feletti lett!!

2014. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legkésőbb szeptember közepén, de nyáron egészen biztosan nem. :D
2014. aug. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyáron nem. Inkább megyek a Szigetre. :D Lehet, hogy meg fogom bánni, de eddig is mindig mindent az utolsó pillanatban csináltam, így kellően fel vagyok készülve.

Terveim szerint összeszedek 2 nyelvvizsgát az évben, érettségire meg majd tavasszal elkezdek tanulni.

2014. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idén érettségizem , még elő se vettem a könyveket. láthatólag nem is fogom.Max a magyar tételeket dolgozom ki amiket már átvettünk és ennyi
2014. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenét kell arra nyáron készülni? Nem trollkodásból vagy leszólásból kérdezem, komolyan érdekel, mit kéne arra készülni hogy felkészítsenek érettségire?
2014. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!