Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 171 cm magasság nagyon gáz?

171 cm magasság nagyon gáz?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és 2012 óta nem nőttem semmit, a testem pedig már teljesen szőrös lett, szóval kifejlődött. Éppen emiatt nem is számítok arra, hogy növök még. Az én osztályomban speciel középmezőnyben vagyok, de a legtöbb korombéli jóval magasabb nálam, már a lányok is.

Nagyon zavar ez a dolog... Nem tudom, hogy mennyire gyakori vagy elfogadott dolog mondjuk egy kapcsolatban az, hogy a lány magasabb a fiúnál. Lányok, fiúk, mennyire zavarna titeket mondjuk egy ilyesmi helyzet?


2014. aug. 3. 23:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el még nőhetsz bőven,de szerintem egyáltalán nem gáz.Én 173 cm vagyok,de volt alacsonyabb pasim,pár centivel.Engem nem zavart,őt sem,és szerencsére a magassarkút sem szeretem ami egy ilyen kapcsolatban kifejezetten előny :)
2014. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem áll fent annak a veszélye,hogy én legyek a magasabb. Alig ütöm a 156-ot.

Semmi baj a 171-centiddel.

Én általában olyan srácokba szeretek bele akik 168-189 centi között vannak.

De,ha véletlenül valami csoda folytán megnőnék és a barátom alacsonyabb lenne nálam nem zavarna,nem a centik döntenek egy kapcsolatban.

Btw most jut eszembe,életemben egy srácot ismertem aki alacsonyabb -és idősebb is-volt nálam,de vele nem a magassága miatt nem jöttem össze,hanem mert szörnyen drogfüggő volt.

2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 173 centis lány vagyok, tehát az én szememben te alacsony vagy, de ez a párválasztásomat nem befolyásolja. Néhány centi az én javamra még nem frusztrál, és a szerelmem kedvéért a magassarkút is tudom hanyagolni. :) Ne foglalkozz ezzel, tenni ellene úgyse tudsz, és azért nem vagy kirívóan alacsony.
2014. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

én 14 vagyok, 182cm. engem nem zavar ha valaki alacsonyabb, attól még ő is lehet jófej, akármi. magasság barátságban/szerelemben szerintem nem befolyásol semmit.

csak lionel messzit jó cseszegetni a magassága miatt a barsza rajongó haverok előtt:DDD

2014. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

174cm vagyok 17 éves, 14éves korom óta nem nőttem semmit.

Eleinte engem is zavart, viszont rájöttem hogy nem szeretnék nagyra nőni :) Akik alacsonyabbak tovább élnek,+jobbak a test arányok is :)

2014. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Legalább kiszelektálod a buta ribiket, akiknek a külsőség számít, merthogy náluk alacsonyabbal nem járnak ;)
2014. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is 171,5 cm vagyok, 2 éve nem nőttem, bár azt mondták az orvosok, hogy elvileg még nőhetek. Jó lenne még pár centi, mert osztályban fiúk között én voltam a 3. legalacsonyabb, lányok meg kb akkorák voltak, mint én, szóval jó lenne még picit nőni..:D

15/f

2014. aug. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Nem lehet mindenki égi meszelő.Én 190cm vagyok szintén 18/F.Ráadásul nagyon sok alacsony vagy veled egymagasságú lányok vannak.
2014. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Dehogy gaz! Nekem kifejezetten bejonnek az alacsony fiuk. En sem vagyok tul magas,166 cm. Ismerek veled egyidos fiut,aki alacsonyabb nalad egy par centivel,es meg ugyan helyes,alig tudja magarol levakarni a lanyokat:D (van baratnoje,csak hogy felre ne ertsetek.)

Engem nem zavarna,ha egy fiu alacsonyabb lenne nalam. Nehany cm nem a vilag vege. Ahogy elottem is irtak,igy legalabb elkerulod a felszines lanyokat.

2014. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Van nagyon sok alacsony lány, nekik szerintem pont ideális a méreted.

Különben apukám is ekkora. :D Anyu pedig 157 cm, ő konkrétan magasnak(!!) tartja aput.


Engem kapcsolatban nem akadályozna szerintem, de annyira nem lennék elragadtatva sem, mivel eléggé szeretem a magassarkúkat, és azért a szüleimhez képest magasra nőttem (167), szóval egy 10 cm-s magassarkúban azért érdekesen mutatnák egymás mellett. De tényleg nem hinném, hogy zavarna.:)

2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!