Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 171 cm magasság nagyon gáz?

171 cm magasság nagyon gáz?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és 2012 óta nem nőttem semmit, a testem pedig már teljesen szőrös lett, szóval kifejlődött. Éppen emiatt nem is számítok arra, hogy növök még. Az én osztályomban speciel középmezőnyben vagyok, de a legtöbb korombéli jóval magasabb nálam, már a lányok is.

Nagyon zavar ez a dolog... Nem tudom, hogy mennyire gyakori vagy elfogadott dolog mondjuk egy kapcsolatban az, hogy a lány magasabb a fiúnál. Lányok, fiúk, mennyire zavarna titeket mondjuk egy ilyesmi helyzet?


2014. aug. 3. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is fiú vok, 167 cm. engem nem zavar már, jól megvagyok így. Csak fiú osztálytársaim vannak, én vagyok a legalacsonyabb, meg van még két srác, aki kicsivel magasabb, mint én, de nem szívat emiatt senki, a tesisorban meg jól elvagyok hátul XD

Csajok miatt se aggódok, bizti lesz, akinek bejövök így is, már volt egy csajom, kb. akkora volt mint én, lehet pár cm-mel nagyobb, de nem volt látványos különbség.

2014. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :) Ismerek olyan srácot is, aki 160 centis, és abszolút nem nehéz elfogadni, hogy ő ilyen. :) Lányok között is rengeteg alacsonyabb van, ha belegondolok, az osztályban 14-ből 4-en, 5-en vannak csak 170 centi felett... :) De mondjuk szerintem azt nem lehet olyan könnyen kiszúrni ránézésre, ha egy vagy két centi van a lány javára. :)
2014. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Se az alacsonyak, se a magasak nem tehetnek a testmagasságukról, ráadásul sok az alacsony lány (jó, egy kosárcsapatban nem ez az általános, de összeségében bőven van "választék), illetve a magasabbakat sem biztos, hogy zavarná a méretkülönbség.

Én 175 cm magas vagyok, és szeretek magassarkút hordani, de eddig úgy vettem észre, hogy inkább a fiúknak jelentett ez kényelmetlenséget (ha alacsonyabbak voltak).

2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A legnagyobb csajozógép akit ismerek 170cm magas. Ha így folytatja, 20 éves korára Barney Stinson szintjén lesz. :)
2014. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
159 vagyok, nekem pont ideális a magasságod. Meg amúgy is vonzódtam már nálam is alacsonyabb srácokhoz.
2014. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Jó az.Én csak 165 vagyok,örülnék,ha 171 cm lennék.Bruce Lee is 171 volz.
2014. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt most találtam. Bár a forrás nincs feltüntetve. :)

2014. aug. 22. 14:17
 18/19 anonim válasza:
Hát,aki nekem tetszik,pont magasabb nálam.:/
2014. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tregereth ***** válasza:
100%

"A kapcsolatok 90%-a kudarcba fullad, ha a nő magasabb a férfinál."

Akkor is, ha alacsonyabb.:D

2014. aug. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!