Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vesz még valaki hagyományos...

Erika39 kérdése:

Vesz még valaki hagyományos tornanadrágot a fiának tornaóra?

Figyelt kérdés
ulyet: [link]
2014. aug. 5. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs ilyen. A srácok melegítőben, kosarasnadrágban, focis rövidnadrágban tesiznek. Igaz, mi is 11-esek vagyunk, itt már nincs "kötelező" felszerelés. A világos pólót ajánlják a tesitanárok, de nem szólnak, ha nem az van.
2014. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
általános iskolai nyolcadikig hordtuk mi, mert ilyen tornanadrág kellett, meg fehér atléta, de kb. senki nem szerette már. Aztán középsuliban meg kötelező nálunk a fekete nadrág fehér póló. Az ilyen hagyományos tornanadrágnál valamivel hosszabb szárú rövidnadrágot vettem, kicsit szűkebbet is. Azért jobb, mert boert horunk és akkor kilógna a szára ebből a hagyományosból, meg, ha valaki nem azt a feszülős boxert hordja, akkor annak meg minden kilátszik ebből a rövid és bő szárú hagyományosból. Meg amúgy is olyan gyerekes már, tényleg csak általánosban hordják, középsuliban már gáz sztem, meg a fecskét se hord sztem senki. Atlétát azóta sem hordtam, max. Itthon alváshoz.
2014. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk mindegy a színe meg úgy általában nem foglalkoznak vele. A fiúk ehhez hasonló rövidgatyát hordanak és egy pólót. Mezt is lehet hordani. A lányoknál is lehet rövidgatya, térdgatya, melegítő, cicanadrág és egy sima póló.
2014. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nálunk a suliban szinte minden fiú ilyenben tesizik pedig nem kötelező. olcsó, egyszerű, kényelmes.
2014. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 11.-ben van, aki ilyenben tesizik, de a legtöb fiú kosaras nadrágban (ilyen, csak térdig ér) ami a mezük alja :D Nincsenek előírások, a tanár annyit kér, hogy normális nadrág, meg lehetőleg fehér felső, de más színért se tol le senkit.
2014. aug. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!