Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ledöbbentem. Így megváltozott...

Ledöbbentem. Így megváltozott a csendes, zárkózott legjobb barátnőm. Mi történhetett vele? Jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

általános iskola végéig legjobb barátnők voltunk. Aztán én kiköltöztem Kanadába. Most hazajöttem (majdnem 4 év után) és találkoztunk.

Nagyon aranyos még mindig, kivéve hogy cigizik, ha beszélek hozzá olyan mintha nem figyelne rám, a távolba mereng, majd utána bocsánatot kér, és azt mondja hogy figyelt.

Elmondta hogy néha füvezik.

Amikor a pasikról kérdeztem, azt mondta: nem kell neki párkapcsolat, úgy se bírná ki egy valaki mellett.

Van egy fiú barátja akivel ha akar, szexelnek, de nem járnak..

Aztán agyon ölelgetett és majdnem sírva fakadt hogy milyen durva engem újra látni..


2014. aug. 6. 19:09
 1/9 [emese] válasza:
100%
Lehet hogy valami rossz társaságba keveredett, míg nem találkoztatok. És azok az emberek változtatták meg.
2014. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
21%
Szerintem sokkot kapott attol, hogy elmentel, ezert megvaltozott. Szeritem vissza akarja adni neki azt a fajdalmat, amit o erzett akkor, mikor te elkoltoztel. De ez nem biztos :) Kerdezd meg tole, lehet elmondja.
2014. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sangie válasza:

ez függheta családi héttértől is meg a társaságtól is

talán valami olyan történt vele ami ilyen életvitelre vezette

ha nagyon nagyon szoros kapcsolatban álltatok lehet az is közrejátszott, hogy elmentél

ha csak te voltál az egyetlen barátja ez is vezethetett ehez

általában a csendes lányok félnek önmaguk lenni ezért mindíg más árnyékában élnek nem nagyon mernek saját véleményt alkotni mert félnek a kritikáktól és, hogy ki mit fog gondolni

próbáld megtudni mi történhetett vele

kérdez az érzéseiről

keress rajta jeleket

pl: vannak e jelei szorongásnak(körömrágás stb)

2014. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a társaság teszi.

Kérdezz rá, neked valószínűleg elmondja, hisz legjobb barátnők vagytok. Gondolom ez szoros bizalmi kapcsolattal jár.

De legalább bocsánatot kér, ha nem figyelt, és megölelget. Egyszóval ahogy leírtad, nekem úgy tűnik, hogy figyelmes veled szemben.

Kincs egy ilyen barátnő. :)

2014. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz társaságba keveredett, ahol a cigi-pia-drog-szex értékrend dívik.
2014. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? mert ez a viselkedés 17-18 után még csak nem is extrém, nekem is vannak barátaim akik cigarettáznak, nemi életet élnek, alkalmakként füveznek ettől függetlenül intelligensek, semmi különösebb mentális problémájuk nincsen. fiatalok, élik a fiatalok életét.
2014. aug. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de miért baj az hogy ő ilyen?:) ha neki így esik jól... senkinek nem árt vele. Ő legalább él, nem úgy mint sokan mások.
2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na azért utolsó ne túlozz az utolsó mondatoddal...:D szóval csak akkor él igazán az ember, ha füvezik, cigizik és csak b*sszni jár össze a fiúkkal?:D

Kérdező, egyébként tényleg csak érdeklődd meg mi van vele, említsd meg barátságosan hogy megváltozott és ennyi. Lehet csak kipróbál 1-2 dolgot...

2014. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy ő legalább meri úgy élni az életét ahogy ő akarja.:)
2014. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!