Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kenyérsütő gépet...

Milyen kenyérsütő gépet ajánlotok? Mik a tapasztalatok? Ár-érték arányban melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Most vennénk először ilyen gépet. Azt hallottam, hogy a két lapátos jobban dagaszt, de az egy lapátosakból általában könnyebben kijön a gép.

Ha magos kenyeret akarsz csinálni, némelyikben van hozzá adagoló, ha jól láttam, ez tényleg így van?

Egy standard 60 nm-es panelben használnánk, a szokásos hangszigetelési minőséggel. Van olyan készülék, amire nem ébrednek fel a holtak is, mert olyan hangos? :)

Nagyon köszönöm!



2012. dec. 2. 13:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy olcsó kétlapátosat vegyél. Nem éri meg drágát venni mert az se bírja sokkal tovább. Én nem szoktam tőle felébredni úgyhogy másik lakásba nem hiszem hogy nagyon hallatszanak.
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És elég csak beleszórni a magokat. Adagolónak nem sok értelme.
2012. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!