Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túlzott tenyét és lábizzadás....

Túlzott tenyét és lábizzadás. Mitől lehet? Vége lesz valamikor?

Figyelt kérdés

Az egész olyan ~12-13 évesen kezdődött el, az előtt semmi bajom nem volt. Szinte folyik a kezemről pl jelenleg is, pedig tök nyugodt hangulatomban vagyok.

15 éves fiú vagyok (nem sokára 16), és nagyon megkeseríti az életemet. Mit tudnék ellene tenni?



2014. aug. 8. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint, ez kapcsolatba hozható a pattanásos arccal?
2014. aug. 8. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyenkor szokásos hormonváltozások miatt van.Nekem is ez volt,de elmúlt olyan 18-20 éves koromra,azóta szinte alig izzadok,még nagy melegben sem.

Ha nagyon zavar,és olyan helyzetben vagy,akkor egy kis hintőpor megoldja egy időre.

2014. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Attól függ mi okozza, nekem nem múlt el, kb. 12 évesen kezdődött most 22 vagyok. Nem akarlak elkeseríteni, de nálam ez a helyzet... Valamennyire csökkent, de megpróbálok vele együtt élni :) Próbáltam használni hintőport, ecetes/citromos vizet, kozmetikumokat, mindent amit olvastam neten, krémet amit az orvos adott, stb. de esélytelen.

Nekem azt mondták, hogy pajzsmiriggyel lehet összefüggésben (túlműködik), de nálam azt rendben találták, ennek ellenére van ilyen problémám. Egy pajzsmirigy vizsgálatot azért megér a dolog szerintem Nálad is.

Pattanásossággal nem hiszem, hogy összefüggésben van, soha nem voltam nagyon pattanásos, most meg már bőven túl vagyok a pubertáskoron.

2014. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek köszönöm, remélem nem tart sokáig. Kedves utolsó. Ha van/volt párod, akkor ő hogy viselte/viseli?
2014. aug. 8. 23:54
 5/7 anonim válasza:

Velem is ez van, annyival kiegészülve, hogy közben jég hideg a lábam meg a kezem...

Kétszer voltam miatta vérvételen, de nagyon nem érte meg, mert semmi nem derült ki. Ráfogták, hogy keringési rendellenesség, de aztán meg mégse...

Szerintem csak szimplán a " korral jár".

14/L

2014. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj méregteleníteni. Nekem is ilyen. Nem vagyok büdös csak nedves a ruhám. Több izzadság mirigyük van. A kapcsolataimban sosem volt gond
2015. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegetatív ifdegrendszer nem működik jól, valszeg hormonális baj, ismerős is ilyen, eláznak a cipőjei, bőrtalpú szandálok is, a papír amin ír..csak nem tudnak vele mit csinálni, ő nő
2015. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!