Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon ciki. Most mindenki a...

Nagyon ciki. Most mindenki a csaladból azt gondolja, hogy a lábomközt leborotváltam a szőrt. Mit csináljak? Ez nem igaz.16l

Figyelt kérdés
A tegnap este dúsoláskor hajat mostam, és a hajam a dúsolófülkében felejtettem. Utánam édesapám ment be, majd kijött, és azt mondja, hogy rövid szőroket talált egy bogba, s azóta egyfolytában kérdik, hogy leborotváltam-e. Pedig nem, egyszerűen csak a hajam hull, ezt próbáltam nekik megmagyarázni, de nem hisznek nekem
2014. aug. 10. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
whehhehehe :D
2014. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Rövid a hajad?

Amúgy a haj meg a fanszőr teljesen más "állagú".

Hónaljszőr esetleg?

Vagy valaki másé?

2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha borotvalod???
2014. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy teljesen más. Hosszú hajam van, gondolom, hogz össze volt bogzodva...
2014. aug. 10. 14:31
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe kerültél a szüleid előtt:/

Esetleg Még 1x ha megmosod a hajad akkor nem a tusolóban hagyod a hajszálakathanem megmutatod nekik. akkor valószínű elhiszik hogy haj volt (tekintve, hogy legközelebb már nem tudnál annyi szőrt össze szedni onnan ahonnan azt hiszik, hogy származik) Beteg ötlet, de nincs más mód. :D

2014. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

bog,bogzodva,dúsolás...komolyan érdekelne az ország melyik részén éltek :D


Amúgy 16 évesen már bőven borotváltam magam,nem érdekelt volna ki mit szól.Apádat amúgy is miért érdekli.

2014. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Paraszt_Mári ***** válasza:
100%
Lehet hogy apád borotválta és rádakarja fogni.
2014. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán... Higgyenek, amit akarnak. Ha kérdezik, mondd meg nekik, hogy nem így van, aztán hagyd a fenébe. Ha görcsösen akarod bizonygatni, attól még inkább azt fogják hinni, hogy borotválod.

Amúgy meg nincs túl sok közük hozzá.

2014. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közük hozzá, hogy mennyi szőr van rajtad...ha nem hiszik, meg lehet nekik mutatni. Biztos nem hozzák szóba többet.

Te meg legyél annyir igényes, hogy kitakatítod magad után a tusolót.

2014. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra az egyre válaszolj kérlek...hogy 16 évesen miért gondolod, hogy a szüleid dolga lenne, hogy hol borotválod magad, hol nem? minden rosszindulat nélkül kérdezem.
2014. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!