Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vinnétek kétnapos gólyatáb...

Mit vinnétek kétnapos gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Miket és mennyi cuccot vinnétek két napra gólyatáborba? 300km-re lakok a sulitól így a tábor végén kell hazahoznom a könyveket is. Mibe vinnétek a ruhákat? 15/L
2014. aug. 14. 01:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
én wc pumpát mindenképp vinnék. meg egy sivatagi sast (45öst) és hozzá teli tárakat
2014. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp akartam, sőt egy magnumot is berakok terroristák ellen, illetve két üveg vodkát ha letámadnak az oroszok.
2014. aug. 14. 04:19
 3/15 anonim ***** válasza:

3-4 póló, 2-3 alsónemű, rövidnadrág és farmer 1-2 db, hálóruha, egy vastagabb felső, esőkabát vagy széldzseki, 3 pár zokni.


Tisztálkodószerek, törölköző, papucs, cipő, fürdőruha, fényképezőgép, elem vagy töltő.


Hátizsákot vinnék, bár egy kisebb bőröndben nem gyűrődnek annyira a ruhák.

2014. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy napi ruhát (hisz másik napra otthon felöltözöl), 1-2 tartalékpólót meg tartalék alsóneműt, pulóvert, legyen nálad hosszúgatya, rövidgatya, valami alvós öltözet, tusfürdő/szappan, fogkefe, fogkrém, törülköző, gumipapucs fürdéshez. Esetleg fürdőruha. Nyilván ha szedsz valami gyógyszert akkor az.

Én ezt egy sporttáskába tenném.

2014. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább bőröndbe vinném, abba beleférnek a könyvek is. Amit vinnék:

HÁLÓZSÁK, tisztálkodószerek,1-2 póló, farmer, zárt cipő,1 pulcsi,pizsama,papucs,fehérnemű, melegítőnadrág/valami laza,sportos szett, fényképező, töltők, esetleg jegyzetfüzet+toll, ha valamit fel kell írni

2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

2 rövid felső

1 hosszú felső

1 farmer

1 rövidnadrág

1 szoknya

bikini

2 pár zokni

3 fehérnemű (értetendő ide a melltartó is)

napszemüveg,karóra,karkötő

sminkkészlet

sminklemosó

törölköző

tusfürdő

ha kell hajszárító és sampon

esetleg hajvasaló ha vasalod a hajad

telefontöltő

táska a könyveknek

ruhákat egy sporttáskában vinném

betét/tampon attól függ mit használsz (hátha véletlenül megjön)

én vinnék újságot és könyvet is

fogkefe fogrém

arctisztitó(én minden este használok)

Azthiszem én ezeket vinném,lehet,hogy ebből a fele neked haszontalan,de hátha tudtam segíteni:)

2014. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
+Én cipőt nem vinnék mást csak egy tornacipőt amiben megyek.
2014. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
szoknya, smink, hajvasaló, könyv mi a fenének gólyatáborba?? :D
2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anno így készültem a 2 napos gólyatáborba:

- 2 fehérnemű, 2 zokni.

- Törölköző.

- Alvós póló, és fehérnemű/vagy rövidnadrág.

- 1 pulcsi, 1 hosszúnadrág.

- 3 póló, 1 rövidnadrág.

- Papucs.

- Tisztálkodószerek (tusfürdő, fogkefe, fogkrém, fésű, hajgumi, hajcsat, dezodor, esetleg szúnyogriasztó és naptej, ha olyan helyre mentek). Nedves törlőkendő, tisztasági betét, esetleg tampon/betét.


Szerintem hajat mosni, vasalni fölösleges, ha előtte megmosod otthon. Sminkelni szintén fölösleges, max. egy kis korrektor a bőrhibákra. De nem ez a lényeg.

2014. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ne volt táboros gólyatáborom, csak a suliban voltunk.

Szerintem nem kell sok cuccot vinned. Gondold ki, hogy majd mit veszel fel, hova mentek és vidd azt. Nem egy hétre mentek, hanem két napra az belátható idő, hogy tudd milyen idő lesz és mit veszel majd fel. Mindenből vigyél eggyel többet, hátha lesz valami, eláztok vagy koszos lesz. Vigyél 2-3 felsőt (én rövidujjút vinnék, de 3.-nak lehet egy hosszú), 2 nadrágot (én rövidet és térdnadrágot vinnék) meg egy kapucnis pulcsit. Eldobható esőkabát, szerintem nem lesz rá szükség, de kis helyen is elfér és jól jöhet. Egy műanyagos, zivacsos "vízálló" papucs a strandra és a fürdőbe meg egy cipő vagy szandál, amit szeretnél(tedd őket külön szatyorba, hogy ne legyenek koszosak a ruhák). Fürdőruha(szerintem egy elég, megszárad az, de vigyél neki szatyrot mert vizesen ne tedd be majd a táskába, ha mégsem lesz jó idő és nem szárad meg vagy nem lesz rá idő). Fehérneműk, 2-3 bugyi és melltartó (én a melltartót nem cserélem naponta, de te tudod, hogyan szoktad). Szoknyát is vihetsz, de szerintem felesleges betáraznod, mármint itthon döntsd el, hogy szoknya vagy nadrág és hogy melyiket viszed. Szerintem a 2 nap belátható, nem egy hétre mész, hogy ne tudd előre milyen idő lesz és hogy éppen mihez lesz majd kedved felvenni. 2 pár zokni. Tusfürdő, fogkrém, fogkefe. Naptej. Telefon, fényképezőgép, fülhallgató, ha akarsz vinni. Hajszárító szerintem nem kell, a napon megszárad a strand után majd otthon megmosod, gondolom nem akarsz hajat sem mosni ott mert minek. Ha hordasz órát akkor azt vagy, ha smikelsz akkor sminkcuccokat, de szerintem táborba nem kell mert hova sminkelnéd ki magad, szerintem felesleges. Napszemüveg. Dezodor. Törölköző. Szúnyogriasztó. Fésű, hajgumi vagy csat. Toll meg egy füzet. Szerintem, ha otthon feltöltöd a telefonodat, akkor az kibírja 2 napig. Hálózsák vagy nem tudom kaptok-e ágyneműt.

Én egy hátizsákban vinném őket, persze, ha van benne hely akkor vihetsz szoknyát vagy még egy cipőt, de szerintem az előző napi cucc tetején jó, ha elférnek a könyvek. Azért vigyél neki egy erősebb szatyrot. Én nem vinnék nagy bőröndött vagy utazótáskát mert szerintem egy hátizsákba is elfér ennyi cucc. A tisztálkodószereket, naptejet, ilyeneket teheted egy neszeszerbe. Vigyél költőpénzt, ha megéhezel egy fagyira vagy valamire a strandon. Diákigazolvány, személyi. Most már nem jut eszembe...

2014. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!