Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire beteg elméjű az a...

Mennyire beteg elméjű az a gyerek, aki patológus akar lenni és rendszeresen ilyen műsorokat/filmeket néz és ilyenekről olvas? Vonzódik a vér és a hullák iránt is.

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem beszélgess pszichológussal erről. Azzal még talán nem lenne baj ha patológus akarsz lenni , de az utolsó mondtad nem hangzik valami jól .
2014. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

De a patológus nem a hullaházban tölti az idejét hanem leginkább mikroszkóp mellett ül . Szerintem boncmesterre gondoltál..

Előző

2014. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem én akarok az lenni, hanem az unokahúgom és ő is tudja hogy mivel foglalkozik a patológus, csak ő leginkább törvényszéki orvosszakértő szeretne lenni és ott rendszeresen boncolnak is :)
2014. aug. 14. 20:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja, és a szobájában véres képek vannak a falára ragasztva.
2014. aug. 14. 20:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnek ezek a dolgok. De a véres képek a falán meg amit az utolsó mondatban írtál elég beteges.
2014. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel minden a témához kapcsolódó dolog,láttam szerintem az összes műsort és megvan egy csomó jegyzet és könyv is. én is az szerettem volna lenni, de nem vettek fel az orvosira. Viszont a szobámban nincsenek véres képek, én ezt már furcsának tartom.
2014. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj szerintem minden második tininek van ilyen időszaka, amikor azthiszi ő a világ legbetegebb agyúbb királya :D túl sok CSI-t, vagy dextert nézett, nem tudom nem vagyok hódolója az ilyen sorozatoknak. amúgy ha szagolt volna már életében hullát össze is esne olyan szaga volt (jó tudom, a boncolásnál van ilyen cuccos, ami elnyomja), de nem csak vérben kell túrni, hanem bizony belekben is, a sok kakiban, meg nem szexi huszonéves nagyfarkú sápadt fiúkat kell boncolni, hanem negyven éves összeaszott öregembereket is, akiket féléve evett a fene a tó fenekén
2014. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, lehet, hogy morbid lesz a hozzászólásom, de nekem erről a Dexter sorozat jut az eszembe...(a film, nem a mese)
2014. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem néz sem CSI-t sem Dextert, konkrétan szinte non-stop boncolásokról néz videókat stb....
2014. aug. 14. 21:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves.
2014. aug. 14. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!