Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk! Cikinek tartotok egy...

Fiúk! Cikinek tartotok egy ilyen lányt? Milyen tulajdonságokat szerettek és miket nem egy lányban?

Figyelt kérdés

Csendes, inkább olyan visszahúzódó, társaságban inkább hallgat, nem igazán kapcsolódik bele a beszélgetésekbe, de végigköveti őket. Alapvetően kedves, barátságos, segítőkész másokkal, de félénk és nem nagyon mer barátkozni, idő kell míg megnyílik előttük. Van humorérzéke, de ha több ember veszi körül akkor zavarba jön és ez nem mutatkozik meg. Szégyellős. Kettesben vagy pár ember társaságában vidámabb, beszédesebb, viccelődik. Tud gondolkodni, van esze és értelmes, de nem ért mindenhez, vannak hiányosságai, nem kitűnő. Általánosan félénk és olyan ügyetlen, kicsit "béna", mint a sportban vagy alapvetően a mozgásban, tesi órán (leejt dolgokat, megbotlik, elesik), de nem életképtelen. A kreatív, "művészkedős" dolgokban ügyes. Nem tudja magát megvédeni a vitákban, balhékban, segítségre szorul, olyan "elesett" kicsit vagy "szerencsétlen". Külsőre talán átlagosnak mondható, nem öltözik feltűnően, inkább visszafogottan.


Egyáltalán szóba állnátok vele vagy semmiképp sem jöhet szóba egy ilyen lány? Esetleg idegesítőnek, fárasztónak szánalmasnak tartjátok vagy nem tudom... Jobban szeretitek a nagyszájú, határozott, magabiztos lányokat?


Nyugottan írhattok, mindent ami a témához kapcsolódik. Annak örülnék legjobban, ha több "típusú" lányról leírnátok a véleményeteket, hogy mi tetszik és mi nem és főként belső tulajdonságokat várok, de rátok bízom.


Előre is köszönöm!:)


2014. aug. 14. 23:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem pont az ilyen lányok tetszenek :)
2014. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen emberfüggő.Nem lehet általánosítani,hogy ''fiúk''.

Amúgy is olyan dolgok számítanak inkább,hogy lehet-e bízni benne...

2014. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Nekem is pont az ilyesmi az ideálom, kettesben jól lehet vele beszélgetni, romantikázni. Aranyos, megmosolyogtató az ügyetlensége. Szeretem ha egy lány ilyen és biztos rendesebb fiút fog magának szerezni, mint a nagyszájú, mindig a középpontban lévő lányok. Szeretnivalóbb és igazi társ lehet. Remélem kielégítő válasz :) 18/F
2014. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
en ilyen lany voltam, kiveve hogy en veled ellentetben gatarozott voltam es tobbnyire meg is tudtam vedeni magam. minden mas stimmel. kimondottan imponalt ez a fiuk egy tipusanak ss osszessegeben, igy 38 evesen, msgallapodva elmondhato, h nem volt tul slk kapcsplatom(ez mondjik rajtam mult), de akikkel egyitt voltam nagyon es onmagamert szerettek.szoval ne aggodj. nem rossz lombinacio ez ;-)
2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Viszont állj ki magadért a vitákban :)

1.

2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, annyit kivéve, hogy feltűnő a kinézetem és megvédem magam a vitákban. Van kapcsolatom, szóv van ilyesmi fiú.
2014. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Felnőttem, határozott lettem, tudom, mit akarok, önálló vagyok és ezt utálják a pasik.
2014. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, véleménye és nem lehet kijelenteni, hogy az összes srácnak ez és ez tetszik. Nem is így értettem, mindenkinek a saját véleményére voltam kíváncsi, a "fiúk" szóval csak a "célközönséget" akartam megszólítani, de persze lányok válaszának is örülök, tapasztalatokról mondjuk. Egyébként a 2. hozzászólást nem teljesen értem...Mit akar jelenteni, hogy "lehet-e" bízni benne, ezt kicsit kifejtenéd?

Amúgy próbálkoztam már határozottabb, magabiztosabb lenni, megvédeni magamat, ha piszkálnak, beszólnak vagy valami, de egyszerűen nem megy. Ilyenkor nem tudok mit reagálni csak el akarok tűnni onnan. Most inkább ilyen esetekben úgy teszek, mintha nem történt volna semmi, de nem ez a legjobb megoldás. Egyébként, ha valakivel normálisan, szépen vitatkozunk egy témában, megosszuk egymással a véleményünket a dolgokról (tehát nem veszekedünk vagy bántjuk egymát), akkor ragaszkodom a saját véleményemhez, nem vagyok túl könnyen befolyásolható ilyen szempontból, de a durvaságot, agressziót, erőszakot, káromkodást, kiablást nem bírom és, ha valaki mégis így viselkedik velem azt nem tudom kezelni, ilyenkor megijedek vagy nem tudom és leblokkolok. Volt, hogy sírtam is ilyenkor régebben, de már sikerül visszatartanom mert az azért tényleg túlzás, de nem szeretem mikor valaki durván bánik velem.

2014. aug. 15. 00:23
 9/11 anonim válasza:
hany eves vagy? Es a fiu osztalytarsaid hogy viselkednek veled?
2014. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. A legtöbben tulajdonképpen sehogy nem viselkednek velem. Nem bántanak vagy piszkálnak vagy, ha mégis akkor ezt a hátam mögött teszik, úgy, hogy én nem tudok róla, de nem feltételezem róluk mert nem olyanok. Még soha senkiről nem hallottam ilyen pletykákat az osztályban és ez nem az információ hiánya miatt van. Persze, ilyen kis viccelődések vannak, de senki nem bántónak szánja. Úgy elfogadnak meg nem utálnak vagy nem tudom, de nagyon nem is keresnek engem. A harsányabb, határozott, nagyszájú lányok népszerűbbek, sőt még a mindenben kitűnő, tipikus jó kislányokat is jobban kedvelik. Az osztályon kívül már előfordul, hogy beszólnak vagy piszkálnak, kinevetnek, de az osztályomban nem bántanak, ott nincs ilyen gondom. Nincs probléma, ha mellém kell ülniük vagy egy csapatba választanak meg hozzám is szólnak ha van valami, nem vagyok kiközösítve, de azért nem is kedvelnek.
2014. aug. 15. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!