Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mikor tartotok...

Kamaszok, mikor tartotok valakit unalmasnak? Unalmas emberekkel nem haverkodtok szívesen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt tartom unalmasnak, akivel semmiről vagy csak 1-2 témáról lehet beszélgetni. Aki nem érdeklődő, nincsenek saját gondolatai.
2013. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nulla humora van és csőlátása. Szerintem senki nem keresi unalmas emberek társaságát, mivel nem tud egy jót dumálni, kikapcsolódni, sőt ugye unatkozik mellette, tehát innen már egyedül is jobb.
2013. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hetedikben jött egy új fiú az osztályunkba. Jó tanuló, stréber, senkivel nem dumált, nem volt témája, nem haverkodtunk vele igazán. Aztán májusban volt a szülinapom, anyám megkért, hogy hívjam el a buliba őt is, mert anyám meg az ő anyja nagy barátnők lettek közben. Gondoltam gáz de kit érdekel, elfér a házban, mi meg elmarhulunk a haverokkal.


Meglepődtünk, kiderült hogy tökjó fej, van humora és hasonló dolgok érdeklik mint minket. Azóta is jó haverok vagyunk.


Asszem nem minden unalmas ember unalmas, csak meg kell ismerni közelebbről.


16F

2013. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unalmas ember nem csak az lehet, akivel mindig lapos, visszafogott a beszélgetés. Én speciel ismerek olyan embert, aki folyamatosan pörög, nevetgél, viccelődik, csapkodja magát a földhöz, szóval ahogy kell, és mégis egy rettenetesen unalmas személyiség. Miért? Mert folyamatosan komolytalan, mert szörnyen humorosnak és jófejnek érzi magát, mert megállás nélkül idióta vicceken röhög. Nagyon könnyen elunod ám magad egy ilyen ember mellett, talán hamarabb, mint egy csendes, szótlan személy társaságában.
2013. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra az az unalmas, aki nem képes egy saját maga által kreált burokból kimászni.

Pl. van egy osztálytársam, aki szünetekben telefonozik, néha-néha beszélget, és bár jóban van velünk, nem jön el sehova, mert, hogy az ő szavaival éljek: "Jobb othhon kockulni".

Ha van unalmas ember, ő az.

2013. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!