Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan iskolatárs...

Kamaszok, van olyan iskolatársatok, akit már láttatok magában beszélni?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyultok hozzá?
2014. aug. 17. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam magamban beszélni. Tudom, kicsit gáz, de nem vagyok őrült. Csak hangosan kommentálom az eseményeket. De már megszokta a környezetem:D

18L

2014. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult már, de azt hittem, hogy ott van még a barátnőm, és neki folytattam a beszédet, aztán leeseett, hogy már rég nincs ott. Ezt akárki elkönyvelhette magamban beszélésnek... :D

Viccet félretéve, van olyan iskolatársam, aki néha motyog ezt-azt magában, bár annak a csajnak aligha ez a legnagyobb gondja.

2014. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gyémántlány ***** válasza:
83%

Igen. A lány egyébként azt mondja, hogy láthatatlan tündérkék a barátai, és velük beszél.

Hogy viszonyulunk hozzá? Hát, mit mondjak...

2014. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam még, de én szoktam magamban beszélni, pontosabban hangosan kimondani a gondolataimat. Mondjuk iskolában ez lehetetlen, mivel ott ugye nem vagyok egyedül.


14/L

2014. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még általánosan volt egy ilyen osztálytársunk, folyton mutogatott is közben, miközben beszélt... hát, kicsit fura volt.
2014. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én még nem láttam ilyet, de én itthon gyakran szoktam magamban beszélni (néha akár angolul vagy németül is), főleg leckeírás közben, szóval én nem tartanám furának ha vkit meglátnék így :D
2014. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én például folyton magamban beszélek, pontosabban hangosan kimondom a gondolataimat. Illetve megtárgyalok magammal dolgokat. :D de senki se nzzen hülyének, többnyire otthon csinálom egyedül, vagy ilyesmi. A másik meg amikor pl matek hzit írok, könnyebben megy ha hangosan kimondom, hamarabb megérzem. A múltkor meg amikor beteg voltam angolul beszéltem összevissza magamban

Hogy mondjak olyat is aki tényleg fura, az egyik osztálytársam azt hiszi magáról hogy ő valami mágus, és gyakran szokott fura mozdulatokat tenni, és motyogni magában. Kérdeztuk már hogy ilyenkor mit csinál.

2014. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kommentálom az eseményeket, ha egyedül vagyok vagy ha ismerősök között. Volt már hogy megkérdezték, hogy ezt most kinek mondtam, amire a válaszom az, hogy annak aki hallotta :D

Van osztálytársam aki magában beszél és vannak más furcsa dolgai. Igazából nem tudom, hogy megjátsza e magát vagy tényleg szakemberre lenne szüksége. Hogy hogy viszonyulunk hozzá? Azt hiszem ezt nem kell mondani...

16/l

2014. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Meglátom,és elröhögöm magam.Nem tehetek rólaxD
2014. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem van! Tavaly mellette ültem, és minden szünetben (és néha órákon is) hallottam, hogy magába beszél baromságokat, nevet... stb.
2014. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!