Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen volt az első...

Kamaszok, milyen volt az első tanítási nap? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Milyen volt a mai napotok? Milyen érzések kavarognak bennetek? Mennyit tanultatok? Mennyi leckét kaptatok? Írjatok le mindent:) Köszönöm

2014. szept. 1. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
TANULÁS?LECKE?XDDDDDDDDDDDDDDD négy ofői óra volt
2014. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mázlista:D Nekünk 3 ofői, kémia, biosz, olasz. Bioszból 3 oldal leckét kaptunk+írásbeli, jövő hét elején doga (ez volt életünk első biosza:D)
2014. szept. 1. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te, nem ugyanaz a biosztanárunk? Jövő hétfőn tézét írunk :D

Jó volt, bár nem vártam különösen, mert sok programot csináltunk az osztályommal így láttam őket eleget. Sok a gólya, és nem emlékszem, hogy mi ennyire kicsik lettünk volna. Megvolt a kisavatás, majd lesz egy rendes később. Két ofői volt, majd ment tovább minden. A faktokkal van egy kis kavarodás, a négy töribe bele fogok őrülni, Kreszre kell tanulnom és eldöntenem, akarok-e infóérettségit idén, szóval eléggé stresszelek, de amikor sok lett elmentem egy fél órát futni és kitisztult a fejem, jó kis év lesz ez :)

Neked hogy telt, kérdező?

2014. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg matekon, magyaron, nyelveken, infón és tesin kívül nincs más tárgy xD btw, nagyon jó volt, kicsit féltem (és még félek is), de amúgy nagyon tetzsett a suli, tanárok és néhány oszt.társsal már összebarátkoztam.
2014. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Zűrzavar, eléggé összekavartak minket a tanárok, zúg a fejem mindentől, tök pörgős és nehéz lesz ez az év, ahogy azt állítja az ofőnk. Mindenféle csoportbontás, összevissza van minden, de majd csak kialakul. Leckét még nem kaptunk, de az órák egy része már meg volt tartva:D de holnaptól aztán már beindul:P
2014. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Évnyitó+3 osztályfőnöki,ahol elintéztük az adminisztratív dolgokat és még nincs órarendünk,szóval nem tudni,hogy mi lesz holnap.:D
2014. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmas, volt 3 ofő óránk, és ennyi. Holnap már 8 órám lesz, szóval nem lesz laza évem...
2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Unalmas. + borzasztóan fáradt vagyok/voltam.

Tanulás,lecke 1. napon? Hol élsz te? :D

Pedig én olyan szerencsétlen vagyok, hogy két osztályfőnöki után volt még 5 egyéb órán, de mindegyiken csak beszélgettünk.

2014. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
3 ofő órám volt csak. Egész héten összesen 25 órám van, plusz érettségi előkészítő. :P Holnap is csak 4 órám van, úgyhogy jók a kilátásaim.
2014. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
mindig az első nap a legjobb a suliban:D újra találkozunk, beszélgetünk, hülyülünk, kb. semmi sem változott, ott folytatódik minden, mint nyár elején :d
2014. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!